fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2023-02-27_16-16-04

38Що це за пташка співає? А що це за рослина? А як називається цей павук? На всі ці та набагато більше запитань допоможуть дати відповідь барвисті стікербуки  “Ґруффало”.

Діти завжди цікавляться природою, але нелегко зробити її пізнання цікавим і творчим. В цій проблемі на допомогу батькам прийдуть наші два стікербуки “Ґруффало. Осінніми та зимовими стежками” та “Ґруффало. Весняними та літніми стежками”. 

Книги створені на основі історії про “Ґруффало” Джулії Дональдсон, але підійдуть не лише шанувальникам даного сюжету, а й просто любителям природи. Ілюстратором стікербуків став відомий Аксель Шеффлер, творчі здобутки якого діти просто обожнюють.

Що можна знайти в стікербуках?

Книжки направлені на те, щоб познайомити дітей зі світом природи ти з тим, як він змінюється протягом усіх чотирьох пір року. Зі стікербуків читачі дізнаються багато цікавої інформації про тварин і рослин, а також зможуть відправитися на пошуки зображених видів у ліс чи парк. 

“Ґруффало. Осінніми та зимовими стежками” та “Ґруффало. Весняними та літніми стежками” наповнені великою кількістю барвистих наліпок, з якими весело виконувати поставленні завдання. Також, стікербуки мають багато ігор та творчих активностей, в які діти можуть бавитися з друзями чи батьками.

Подаруйте дітям шанс стати напарниками Ґруффало у дослідженні природи та весело провести час!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.