fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
20230312_104958

“Останній ведмідь” Ханни Голд – це захоплива історія про дівчинку на ім’я Ейпріл, яка вирішує врятувати останнього білого ведмедя на Ведмежому острові. Ця книга не просто розповідає цікаву історію, але також навчає дітей мислити та бути відповідальними за свої дії.

Сюжет книги

На Ведмежому острові не залишилося білих ведмедів. Принаймні так каже батько Ейпріл, який проводить свої наукові дослідження у віддаленій арктичній станції. Але однієї літньої ночі дівчинка зустрічає ведмедя. Він голодний, самотній і далеко від дому. Бувши сповнена рішучості врятувати його, Ейпріл вирушає у найважливішу подорож у своєму житті.

Особливості та досягнення книги

Авторка Ханна Голд змістовно і красиво розповідає про проблеми екології, захисту тварин і навіть проблеми расизму. Вона відзначає важливість кожної людини в боротьбі за охорону природи і тваринний світ. Завдяки книзі “Останній ведмідь” діти зможуть зрозуміти, як важливо бути відповідальним за свої дії і як можна внести свій вклад у збереження планети.

Книга також відрізняється своїми ілюстраціями, створеними Леві Пінфолдом, який отримав медаль Кейт Грінуей та є ілюстратором обкладинок 20-річного ювілейного видання «Гаррі Поттера». Ілюстрації переповідають історію книги та доповнюють її візуально.

“Останній ведмідь” отримала престижні літературні нагороди, включаючи премію Blue Peter Book Awards 2022 та дитячу книжкову премію Waterstones 2022. Вона також потрапила в шорт-лист British Book Awards – «Дитяча книга року».

Високо оцінена критиками та лауреат літературних премій, “Останній ведмідь” Ханни Голд – це книга, яка зможе захопити серця дітей та дорослих, а також зробити важливий внесок у збереження планети.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.