fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
original_Rise_20of_20the_20World_20Eater_20Quiz_20Illo (1)

Новинка “Еш і поклик крижаного серця” Джеймі Літтлера стане справжнім провідником у світ захопливих пригод. Не вірите? Тоді варто з нею познайомитися!



Джеймі Літтлер створив не просто історії про хлопця Еша, він створив свій новий фентезійний світ, від якого дух захоплює навіть у дорослих. Тут ви знайдете і звичайних людей, які живуть на цікавих землях, і володарів надзвичайних здібностей, і монстрів… В одній книзі вас очікуватимуть пригоди, від яких неможливо відірватися, дружба, любов батьків, а також здобуття віри у себе!


Про книгу

Сюжет розповідає про Еша. Він хлопець із народу Фіра, який не пам’ятає своїх батьків, але щиро сподівається на їхнє повернення. Ось лише дочекатися рідних у своїй фортеці він не зможе: виявляється, Еш володіє магічними здібностями. Їхня потужність рівна силі чудовиськ, які чатують поза стінами фортець, у безкрайньому Сніговому морі. Таких, як Еш, вважають небезпечними.

На хлопця чекає доля вигнанця. Єдиний вихід — приєднатися до відчайдушної команди корабля «Крижане серце». Для Еша це стане початком надзвичайної подорожі, повної випробувань і небезпек. Але його веде батьківська колискова, бажання знайти близьких і опанувати сили, якими він наділений.


Вирушайте у новий та цікавий світ пригод з книгою “Еш і поклик крижаного серця” !

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.