fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2020-10-26_09-38-16

На Halloween діти завжди прагнуть почитати щось незвичайне. Щось, де є відьмочки та монстри. Ось ми й познайомимо вас з такими книгами.

Книжки на Halloween мають бути не просто цікавими, але й мати у своєму сюжеті неймовірних персонажів. Пропонуємо вам трійку книг від видавництва Читаріум.

Місце на мітлі

Місце на мітлі Джулія Дональдсон

Книга, створена талановитими Джулією Дональдсон та Акселем Шеффлером, розповідає про захопливі пригоди однієї відьми. Але не варто лякатися! Головна героїня твору – надзвичайно добра та мила пані. Вона має пухнастого кота та любить літати на мітлі. От одного разу під час такого польоту вона знаходить нових друзів: собаку, жабу та птаха. Саме вони стануть її вірними супутниками та допоможуть подолати найстрашніші труднощі!

«Місце на мітлі» – цікава віршоказка, яка подарує юним читачам лише радісні емоції!

Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено

Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено» Анн Дідьє, Олів’є Мюллера та Олів’є Делуа

Книга коміксів «Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено» Анн Дідьє, Олів’є Мюллера та Олів’є Делуа розповідає про маленьких принца та принцесу, які живуть по сусідству з монстрами. Та такі сусіди не страшні, хоча й приносять безліч турбот. Вони дуже веселі й непосидючі, тому постійно втягують Еміля і Марго у різноманітні пригоди. Дітей чекають нові знайомства та справжні кумедні халепки з монстрами.

Комікси поділені на окремі історії, кожна з яких по своєму забавна та оригінальна. Вони доповнені яскравими та кумедними ілюстраціями.

Оповідки для маленьких монстрів

Оповідки для маленьких монстрів Марі Луїз  Гей

Яскрава книга, яка несе лише світлі враження. Вона складається з коміксів-оповідок, які розповідають про незвичайне життя маленьких дітей. Чому незвичайне? А тому, що у головах дітей постійно виникають сотні питань, на які дорослим важко дати відповіді. Серед них, наприклад: Чи сняться равликам кошмари? Чи керують світом черв’яки? Що насправді бачать коти? Чи завжди мами говорять правду? та багато інших.

Книга «Оповідки для маленьких монстрів» Марі-Луїз Ґей сповнена оригінальними ілюстраціями, які чудово доповнюють веселий сюжет.

Читайте «страшнюче» цікаві книги на Halloween, отримуючи фантастичні враження!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.