fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Книга для дітей Сніговик Макл Морпурго різвяна книга

Уже багато поколінь дітей знайомі з неймовірною історією в картинках «Сніговик» Реймонда Бріґґса. Неперевершено втілити її в цікаву розповідь-казку вдалося Майклу Морпурґо.

Зимові книги мають дарувати теплі враження, які поселяють у дитячих душах віру у справжнє диво. Книга «Сніговик» відноситься саме до таких видань. Вона була створена на основі відомої однойменної історії у картинках Реймонда Бріґґса, яка вийшла у 1978 році.

Взятися за написання захопливого оповідання про зворушливу дружбу маленького хлопчика та сніговика вирішив Майкл Морпурґо. Йому вдалося написати чудовий сюжет, який торкається самого серця.

Дитяча різдвяна книга Сніговик Майкла Морпурго

Сюжет книги

Історія у книзі розповідає про маленького хлопчика Джеймса. Він мешкає на фермі зі своїми батьками та собакою. А на Різдво до них у гості постійно навідується бабуся. Понад усе Джеймс бажає, щоб на свята пішов сніг. І однієї ночі так і стається.

Хлопець ліпить найкращого сніговика: у в’язаному бабусею шарфі та старому капелюсі, з очима вуглинками та мандариновим носом, а головне – з приємною посмішкою. Джеймс ніяк не може розлучитися зі своїм новим другом і навіть серед ночі прокидається, щоб поглянути на нього. І тут стається щось неймовірне – Сніговик оживає. З цього моменту на хлопця чекають феєричні пригоди, які запам’ятаються на все життя…

Над створенням книги працювали

Автор: Майкл Морпурґо

Ілюстратор: Робін Шоу

Перекладач: Олександр Стукало

Трохи про автора

Англійський письменник, драматург і поет Майкл Морпурґо відомий на весь світ своїми літературними творіннями для дітей. Він народився у 1943 році в сім’ї акторів. Навчався Майкл в Королівському коледжі Лондона, вивчаючи англійську та французьку мови, а також філософію. Після закінчення коледжу, Морпурґо стає вчителем і викладає у декількох школах Лондона. Майкл почав свій творчий шлях у 1974 році з книги «Не було дощу» і «Живі поети». Та найбільшу популярність письменнику принесли твори «Бойовий кінь» і «Сніговик».

Насолоджуйтесь зимовими новинками з нами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.