fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Книги для першого читання

Навіть найменші серця потребують найцікавіших історій, які розповідають правильно підібрані книги. Які ж книги для першого читання від Читаріум ми радимо?!

Книги для першого читання відрізняються від своїх колег деякими особливими ознаками. Вони наповнені яскравими та милими ілюстраціями у великій кількості, а також містять небагато тексту. Історії в таких виданнях мають бути максимально простими та зрозумілими дітям. Ми пропонуємо вам познайомитися з п’ятіркою кращих книг від Читаріум, які ідеально підійдуть для самих юних читачів.

«Дуже голодна гусениця»

Неперевершене творіння відомого автора дитячих книг Еріка Карла стало легендою у світі дитячої літератури. Воно заворожує своїми ілюстраціями та закохує простотою історії. Сюжет розповідає про дуже голодну гусеницю, яка любить посмакувати всім, що попадеться на її шляху. Та гусінь не просто ненажера, адже в майбутньому їй потрібно стати прекрасним метеликом. «Дуже голодна гусениця» знайомить дітей з рахуванням, днями тижня та з можливістю змін на краще.

«Мімбо Джимбо»

Забавна історія Якоба Мартіна Стріда відноситься до найулюбленіших книг сучасних дітей. Вона захоплює яскравими ілюстраціями та цікавою історією. Сюжет знайомить з головним героєм – слоником Мімбо Джимбо та його кращим другом Мумбо Джумбо, які відправляються в феєричну повітряну подорож на змайстрованому гвинтокрилі. Шлях друзів пролягає через джунглі, де мешкає багато звірів. Мандрівка буде сповнена пригод та незабутніх вражень.

«З голови до ніг»

Одне з найактивніших творінь Еріка Карла «З голови до ніг» подобаються усім дітям без винятку. Його можна не лише читати, адже у книзі показані різноманітні рухи, які буденні для тварин, а дітям пропонується їх повторити. Інтерактивна книжка знайомить юних читачів з різноманітним світом тварин і чудово розвиває загальну моторику тіла. З такою книгою дитина ніколи не буде сумувати та весело проведе час.

«Халепка зі шкарпетками»

Популярна у всьому світі письменниця Джулія Дональдсон створила захопливу історію для самих маленьких. «Халепка зі шкарпетками» повідає читачам про забудькуватого лиса та його друга мишку, які пробують віднайти шкарпетки рудого по всьому дому. Вони шукають їх і у скрині, і у комірчині та знаходять лише інші предмети гардеробу. Книга-відкривайка наповнена цікавими віконечками, у які дитина зможе заглядати у пошуках шкарпеток.

«Будинок уночі»

Оригінальна книга Сьюзан Марі Свонсон заворожує та зацікавлює дітей. Вона розповідає про такі буденні та прості речі як дім, ліжко, книжки, місяць у небі та ін., які знайомі дітям та здатні подарувати відчуття затишку. «Будинок уночі» схожий на плавну та легку колискову, яка зігріває своїм світлом. Незвичайні ілюстрації влучно доповнюють кожне слово, наповнюючи його сенсом.

Читайте найкращі книги для найменших, зрощуючи у дітей любов до книг і розвиваючи їх фантазію!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.