fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Осіння історія

Що стане найкращим подарунком до приходу осені?! Звичайно, затишна книга «Осіння історія», створена легендою британської літератури Джилл Барклем.

Незабаром під крилом нашого видавництва з’явиться чарівна книга «Осіння історія» від відомої британської письменниці Джилл Барклем, яка входить до захопливої серії Ожиновий живопліт і дарує лише гарний барвистий настрій.

Давайте заглянемо за Ожиновий живопліт. Тут з покоління в покоління милі мишки облаштовують свої будиночки в коренях і стовбурах дерев. Вони дуже працелюбні, тому у гарну погоду збирають квіти, фрукти, ягоди та горіхи в лісі й навколишніх полях, варять смачне варення, солять, маринують гриби та овочі про запас. Всі заготовки зберігають в величенькому пеньку-коморі.

Дитяча книга Осіння історія видавництво Читаріум

Трошки сюжету «Осінньої історії»

Сюжет «Осінньої історії» розповідає про маленьку мишку Примулу, яка загубилася серед заростей сухої трави, почавши цікавий шлях до дому, а тим часом всі жителі Ожинового живоплоту вирушили на її пошуки …

З «Осінньою історією» діти та батьки поринуть у добру та теплу пригоду з жителями Ожинового живоплоту, насолоджуючись кожним ароматом, кожною фарбою та кожним звуком лісової природи!