fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Баннер-сайт

На сьогодні просто не знайти популярнішої авторки дитячих книг ніж Джулія Дональдсон. Цю британську письменницю просто обожнюють не лише діти, а й батьки. В чому її секрет? В надзвичайно цікавих історіях, яскравих персонажах і в неймовірно легкій подачі. Саме тому, поява нової книги від талановитої майстрині слова – завжди свято!

Наше видавництво Читаріум взялося за видання цікавої та захопливої книги «В’юрчик. Рибун-балакун», яка уже зовсім скоро побачить світ. Сюжет історії розповідає про маленьку рибку В’юрчика з дуже ВЕЛИКОЮ уявою. Головний герой з легкістю виходить з любої ситуації, вигадуючи собі незвичайні виправдання. Наприклад: «Вибачте. Спізнився. З восьминогом бився…». Та що ж розповість В’юрчик, коли потрапить у справжню пригоду?

Історія в книзі зачаровує своєю забавністю та дарує надзвичайно приємний настрій. Вона захоплює, тримаючи у напрузі до самого закінчення. Ілюстрації до книги намалював незрівнянний у своїй справі Аксель Шеффлер. Завдяки його таланту нове творіння Джулії Дональдсон таке барвисте, а герої в ньому дуже харизматичні. Перекладом віршоказки займався майстер слова Володимир Чернишенко, який зробив її легкою для читання та запам’ятовування.

Книга «В’юрчик. Рибун-балакун», стане чудовим проведенням вільного часу, розвиваючи уяву дітей та виховуючи у них важливі моральні якості. Чекайте її появи, слідкуючи за нашими новинами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.