fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Mumija_zjila_moju_domashku_Anons-PhotoRoom (1)

Книга “Мумія з’їла мою домашку!” неймовірного Тьяґо де Мораеса –пригодницька історія, яка перенесе молодого читача до захопливого та небезпечного світу Стародавнього Єгипту. Перша у новій ілюстрованій серії, книга обіцяє надихати дітей, розповідаючи про події, що відбуваються на фоні давніх фараонів, мумій та древніх пірамід.

Що у сюжеті…

Головний герой Гаррі знаходиться перед неймовірним викликом – він раптово опиняється в минулому у світі стародавнього Єгипту. Його завдання просте, але непросте виконання: повернути викрадене домашнє завдання та знайти шлях додому. Аби це зробити, Гаррі мусить стати учнем стародавньої школи, випробувати свої сили у незвичайних видах спорту та зустрітися з дивними друзями та небезпечними ворогами.

Книга справді унікальна

Одна з головних переваг цієї книги полягає у тому, що вона не лише захоплює дітей, а й навчає. Перед читачами розкривається цікавий світ стародавнього Єгипту з його унікальними традиціями та історією. Книга розповідає про фараонів, мумії, піраміди та інші цікаві аспекти давньої культури. Крім того, в ній містяться ієрогліфічні коди для розгадування таємниць та головоломок, що підштовхує дітей до активного мислення та самостійного дослідження.

Хто є автором ШЕДЕВРУ

Написав книгу талановитий автор та ілюстратор Тьяґо де Мораес. Він проводить більшу частину часу в крихітному сараї в глибині свого саду, де він створює книги. Тьяґо любить створювати різні історії, від книжок з картинками до документальної літератури. Мораес отримав Шефілдську премію дитячої книги, був номінований на премію Клауса Флюгге та двічі номінувався на медаль Кейт Грінуей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.