fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
IMG_3496 (1)

“Еміль і Марго” – це захоплююча серія коміксів для дітей, яка розповідає про неймовірні пригоди братика та сестрички разом з їх веселими монстро-друзями. Книги, виконані у стилі коміксів, легкі для читання та насичені пригодами.

Що відбувається в книгах?

У цій серії діти зустрічають маленького принца і принцесу, які, як і всі діти, люблять гратися, вчитися, іноді хворіють та не дуже раді йти до школи або прибирати. Але їхнє життя стає дуже цікавим завдяки монстро-сусідам, які живуть поруч у лісі. Ці доброзичливі та веселі монстрики стають справжніми друзями Еміля і Марго, з якими вони переживають безліч захоплюючих пригод.

Книги містить по 14 чарівних історій про Еміля, Марго, їх гувернантку та монстро-друзів. Кожна оповідка – це невелика пригода, яка здатна повністю захопити маленьких читачів.

Серія призначена для всіх, хто любить комікси, короткі історії та бажає провести час весело. Вона гарантує читачам веселий настрій, непереборний сміх, цікаве проведення часу та неймовірні емоції.

Трохи про авторів

Авторами серії стали Анн Дідьє та Олів’є Мюллер. Це брат і сестра, які придумали усі сюжети до коміксів “Еміль і Марго”, також автори багатьох історій у серіях “Читання для наймолодших”, “Перші кроки у світі книжок” та “Люблю читати з Анатолем Латуіле”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.