fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Gorgeli_Start-PhotoRoom (1)

 

“Горгелі”, написана Йохемом Маєром, стала справжнім літературним явищем, яке завоювало популярність в 18 країнах світу. Ця історія просто неймовірна, і вже стала улюбленою серед дітей та дорослих!

Які пригоди чекають у книзі?

Маленький хлопчик на Мелле стає головним героєм книги. Однієї ночі він бачить біля свого ліжка дивну істоту, яка схожа на вовняну грудку з ручками, ніжками та великими вушками. Проте, коли Мелле включає свій ліхтарик, істота зникає, наче випаровується. Коли хлопчик ділиться своєю історією у школі, його однокласники реагують сміхом, а його тато-біолог заперечує існування таких створінь в природі.

Розкриття таємниці горгелів стає місією Мелле. Він випадково знаходить книгу у татовому кабінеті, де розповідається про цих магічних істот, які звуться горгелями. Зацікавлений, він хлопець починає досліджувати цю тему та знаходить нових друзів, які допомагають йому зіткнутися з небезпеками та ворогами.

Чим цікава книга

Книга “Горгелі” вражає не тільки захопливим сюжетом, але й барвистими ілюстраціями від відомого голландського художника Ріка де Хааса. Понад 70 кольорових малюнків доповнюють магію історії та роблять читання ще більш реалістичним.

Книга створена для всіх, у кого є сміливість залишити реальний світ та зануритися в унікальну історію. 

Хто ж автор шедевра?

Йохем Маєр — популярний голландський комік, актор, пародист, шоумен та автор книг для дітей. Народився 1977 року в місті Лейден. Після закінчення гімназії два роки вивчав біологію у Гронінгенському університеті. У 1997 році Йохем Майєр завоював перший приз і приз глядацьких симпатій на Фестивалі студентських кабаре-програм у Гронінгені, де дебютував як комік, після чого повністю присвятив себе акторській кар’єрі.

У 2016 році книга Йохема Майєра «Горгелі» здобула престижну літературну нагороду «Приз голландського дитячого журі» та була визнана найкращою дитячою книгою року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.