fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Дизайн без названия (2)

Зимова пора завжди приносить у світ дітей магію та радість, а книга “Однієї сніжної ночі. Книга активностей” від Ніка Баттерворта створена, щоб зробити цей час ще більш чарівним та незабутнім. Це неймовірно креативне видання стане чудовим супутником для дітей у зимові святкові дні, даруючи безліч цікавих забав та емоцій.

Відкриття світу казки

“Однієї сніжної ночі. Книга активностей” перенесе маленьких читачів в чарівний світ зими та пригод, де кожен аркуш наповнений запропонованими завданнями та іграми. Діти зможуть відправитися в захопливу подорож разом із Персі та його друзями-звірятами, де їх чекають неймовірні відкриття.

Дітям вдасться написати листа Святому Миколаю, створити смачний пряниковий будиночок, приготувати ласощі з зефіру, а також розфарбувати малюнок та створити паперові сніжинки. Кожне завдання в книзі створено з метою розвитку та розваг, а також стимулювання творчих здібностей маленьких читачів.

В книзі є понад сотня барвистих наліпок, щоб діти змогли втілити свої ідеї в життя та розвинути свою творчість.

“Однієї сніжної ночі. Книга активностей” від Ніка Баттерворта – це чудовий подарунок для дітей, який робить зимові дні незабутніми та теплими. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.