fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
СТАРТ ПРОДАЖУ (2)

“Різдвяна ялинка містера Вілловбі” від Роберта Беррі — це неперевершена віршована історія, яка зачаровує своєю теплотою та добротою, створюючи святковий настрій навіть у самі холодні зимові дні. Ця чудова казка нагадує нам про значущість доброти, співчуття та радості.

Історія, яка заворожує

У цій чарівній історії розповідається про різдвяну ялинку, яка стає джерелом радості та святкового настрою для всіх мешканців лісу.

Настав час Різдва і до містера Вілловбі прибула ялинка. На біду, дерево зависоке для його вітальні! Доводиться зрізати верхівку – отут і починаються справжні Різдвяні дива, коли одна ялинка здатна принести святковий настрій усім тваринам у лісі. 

“Ну й ялинка: зелена, пахуча,
гілки густі…
А висока ж – такої не бачив
він у житті…”

Знайомимося з автором

Роберт Беррі народився 9 березня 1936 року в у Бронксі (США). Він вивчав художню майстерність у Хантерскому коледжі в Нью-Йорку.  Головними вчителями Роберта стали художники Вільям Базіотес та Роберт Мазервелл, з якими він пізніше працював у викладацькому колективі коледжу. Беррі здобув славу ілюстратора, співпрацюючи з відомими письменниками. В 1963 році він написав і проілюстрував свою першу власну книгу “Різдвяна ялинка містера Вілловбі”.

 

“Різдвяна ялинка містера Вілловбі” — це барвистий подарунок для дітей, який не лише розважить, але й навчить цінувати доброту та радість Різдва. Ця віршована історія стане чудовим доповненням до новорічних традицій будь-якої родини, наповнюючи свята теплом та неповторним настроєм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.