fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Ключ до всіх дверей

Нещодавно у нашому видавництві з’явилася книга «Ключ до всіх дверей» Олександри Орлової. Вона закохує з перших сторінок, переносячи фантазію читача до неймовірної казки.

Спішимо похвалитися нашим новим надбанням – «Ключ до всіх дверей». Це казково-фентезійна, романтично-пригодницька історія для тих, хто полюбляє цікаві сюжети, атмосферні пригоди та трішки чародійства. Захопливу книгу створила талановита дитяча письменниця Олександра Орлова.

Про що розповідає книга?

Сюжет книги розповідає про добру та милу дівчину Віру, яка за збігом обставин чи за велінням магії отримала ві загадкового незнайомця ключ – ключ до всіх дверей! Перші двері знаходяться у дуже непримітному місці. Вони ведуть до неймовірного знайомства Віри та зачарованого князя Маркуса. Щоб зняти з Маркуса чари, героям доведеться пройти безліч вражаючих пригод і познайомитися з фантастичними персонажами.

Кожні двері – історія-пригода, яка знайомить Віру, Маркуса та читачів з новими героями та їх життєвими долями. За дверима сховані ще й теплі емоції, які зворушують та сповнюють серця добротою.

Фентезійна «Ключ до всіх дверей» сповнена подорожами, чудесами, коханням, казковими сюжетами й алюзіями, за якими спостерігати одне задоволення!

Трохи про книгу

Авторка книги Олександра Орлова

Письменниця і перекладачка, авторка дитячих і дорослих книжок. З дитинства вигадувала оповідки і казки, а подорослішавши обрала дві професії — журналістику, аби писати для дорослих, і педагогіку, аби ділитися історіями з дітьми. Свою першу книжку «Подорож до країни Мурвіль» написала після переїзду до США в 2013 році. Нині в бібліографії Олександри понад два десятки авторських видань і публікацій у спільних збірках, а також переклади низки англомовних книжок. Творам авторки притаманне жанрове й тематичне розмаїття, але особливий її пієтет до чаювань, смаколиків, котів, незвичайних бабусь і дідусів вельми очевидний. Окрім письменства, захоплена йогою і фотографією.

Ілюстраторка Анастасія Рафаєнко

Ілюстраторка та графічна дизайнерка. За плечима Анастасії 8 років художньої освіти. Вона захоплюється як традиційною, так і діджитал ілюстрацією. Основними напарниками в роботі стають олівці та гуаш. Вільний час проводить за спогляданням природи чи складанням цікавих історій. Обожнює собак, особливо мопсів.

Вік: 9+

Тверда палітурка

120 сторінок

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.