Нещодавно у нашому видавництві з’явилася книга «Ключ до всіх дверей» Олександри Орлової. Вона закохує з перших сторінок, переносячи фантазію читача до неймовірної казки.
Спішимо похвалитися нашим новим надбанням – «Ключ до всіх дверей». Це казково-фентезійна, романтично-пригодницька історія для тих, хто полюбляє цікаві сюжети, атмосферні пригоди та трішки чародійства. Захопливу книгу створила талановита дитяча письменниця Олександра Орлова.
![](https://chitarium.com/wp-content/uploads/2020/08/8-2-774x1024.jpg)
Про що розповідає книга?
Сюжет книги розповідає про добру та милу дівчину Віру, яка за збігом обставин чи за велінням магії отримала ві загадкового незнайомця ключ – ключ до всіх дверей! Перші двері знаходяться у дуже непримітному місці. Вони ведуть до неймовірного знайомства Віри та зачарованого князя Маркуса. Щоб зняти з Маркуса чари, героям доведеться пройти безліч вражаючих пригод і познайомитися з фантастичними персонажами.
Кожні двері – історія-пригода, яка знайомить Віру, Маркуса та читачів з новими героями та їх життєвими долями. За дверима сховані ще й теплі емоції, які зворушують та сповнюють серця добротою.
Фентезійна «Ключ до всіх дверей» сповнена подорожами, чудесами, коханням, казковими сюжетами й алюзіями, за якими спостерігати одне задоволення!
Трохи про книгу
Авторка книги Олександра Орлова
Письменниця і перекладачка, авторка дитячих і дорослих книжок. З дитинства вигадувала оповідки і казки, а подорослішавши обрала дві професії — журналістику, аби писати для дорослих, і педагогіку, аби ділитися історіями з дітьми. Свою першу книжку «Подорож до країни Мурвіль» написала після переїзду до США в 2013 році. Нині в бібліографії Олександри понад два десятки авторських видань і публікацій у спільних збірках, а також переклади низки англомовних книжок. Творам авторки притаманне жанрове й тематичне розмаїття, але особливий її пієтет до чаювань, смаколиків, котів, незвичайних бабусь і дідусів вельми очевидний. Окрім письменства, захоплена йогою і фотографією.
Ілюстраторка Анастасія Рафаєнко
Ілюстраторка та графічна дизайнерка. За плечима Анастасії 8 років художньої освіти. Вона захоплюється як традиційною, так і діджитал ілюстрацією. Основними напарниками в роботі стають олівці та гуаш. Вільний час проводить за спогляданням природи чи складанням цікавих історій. Обожнює собак, особливо мопсів.
Вік: 9+
Тверда палітурка
120 сторінок