fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Книга для дітей. Зимова історія Джилл Барклем. Серія “Ожиновий живопліт”

Наша книжкова сім’я поповнилася надзвичайно душевною новинкою. Цим чудовим надбанням стане книга «Зимова історія» Джилл Барклем.

Серед зимових книг є ті, які говорять набагато більше, ніж лише про свята. Вони розповідають про щирі родинні та дружні стосунки. До таких книг відноситься і «Зимова історія» Джилл Барклем. Вона дуже атмосферна та мила, тому стане чудовим засобом для лікування смутку у дітей і дорослих.

Книга для дітей. Зимова історія Джилл Барклем. Серія "Ожиновий живопліт"

Трошки про «Зимову історію»

Книга входить до знаменитої серії Ожиновий живопліт, яка популярна у всьому світі. Вона створена у 1951 році відомою британською авторкою та ілюстраторкою Джилл Барклем. Головні герої книги – мишки. Вони чарівні мешканці Ожинового живоплоту, які полюбляють свої домівки, заготовляють на зиму всілякі наїдки та люблять проводити спільно час. Книга ідеально підходить як для маленьких слухачів, так і для першого самостійного читання. На її основі був знятий цікавий однойменний мультфільм.

Книга для дітей. Зимова історія Джилл Барклем. Серія "Ожиновий живопліт"

Про що розповідає книга

Сюжет «Зимової історії» незвичайний! Одного разу мешканці Ожинового живоплоту прокинулись і побачили, що все навкруги засипав пухнастий сніг. Настала справжня зима, якій невимовно раділи як дорослі, так і малі мишенятка. На честь такої події мишки вирішили продовжити головну зимову традицію минулих поколінь – влаштувати Крижаний бал.

Та для такої події необхідна найкраща святково зала. І жителі Ожинового живоплоту беруться за роботу! Вони вирішують побудувати місце для балу у товщі снігу. Що з цього вийде та наскільки казковим буде крижаний бал – дізнавайтеся з книги!

Книгу з англійської переклала талановита Олександра Орлова.

Характеристики:

Тверда палітурка

32 сторінки

Вік 3+

Книга для дітей. Зимова історія Джилл Барклем. Серія "Ожиновий живопліт"

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.