fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
«Що б не було» Дебі Ґліорі.

Серед широкого різноманіття дитячої літератури є книжки «must have» для прочитання дітьми та батьками. До таких видань відноситься і наша новинка «Що б не було» Дебі Ґліорі.

Діти швидко ростуть та розвиваються, формуючи сприйняття цього світу через батьків. Саме тому, їм так важливо знати, що їх люблять. Саме про неймовірну батьківську любов розповідає книжка «Що б не було», створена талановитою письменницею та ілюстраторкою Дебі Ґліорі.

Сюжет затишної новинки

«Що б не було» знайомить нас із маленьким буркотливим лисеням, яке надзвичайно хвилюється, що його ніхто не любить. Він вважає, що невартий любові. Та мама знає, що відповісти Малому та відігнати від нього погані думки. Вона розповідає, що буде любити його попри любі життєві негаразди та повороти…

Віршована історія здатна зворушити своєю безпосередністю та життєвістю. Вона сколихує найглибші та найтепліші почуття, залишаючи після себе приємний спогад.

«Що б не було» дарує дитині незворушну впевненість у любові батьків та стає фундаментом віри у себе.

Трохи біографії авторки

Дебі народилася у 1959 році в місті Глазго. Свої перші книги письменниця почала писати у 1976 році. В цей же період у неї з’явилося невгамовне бажання самостійно ілюструвати свої історії, тому в 1979 році вона вступила до художньої школи Едінбурга. Після закінчення навчання Дебі спробувала ілюструвати власні книги, що у неї чудово вдалося. В 1989 році Ґліорі була запрошена на постійну роботу до видавництва Walker Books. На сьогодні у здобутку Дебі понад 60 дитячих і підліткових книг, за які вона отримала десятки нагород.

Один коментар

    • Наталья

    • 3 роки тому

    Книга просто невероятная. Очень советую. Мой малыш, как это буркотливе лисеня. Поэтому у нас уже две книги: русскоязычная версия, а на украинском языке приобрели с огромным удовольствием.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.