fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Аліса в Країні Математики

Книжка «Аліса в Країні Математики» порадує дітей чудовим сюжетом, неймовірно цікавими завданнями, а також буде плекати розвиток логічного мислення та уяви.

Книжок присвячених математиці дуже багато, а от книжок, які цікаво та захопливо розповідають про цю науку – ні. «Аліса в Країні Математики» здатна геть по новому допомогти дитині глянути на математичну дисципліну та подарувати вир вражаючих емоцій від читання.

Про що ж книжка?

Звичайно, вона про математику. Але це зовсім не та суха математика, яка є шкільним предметом. Тут вона – ціла країна з величезною кількістю неймовірних героїв, подій і фактів. У книжці читач зустрічається з улюбленими персонажами із книжок «Аліса в Країні Див» та «Аліса в Задзеркаллі». Разом з Алісою діти будуть знайомитися з героями книги та різноманітними математичними цікавинками. Окрім основних правил, зображених у нетрадиційно веселій формі, читачі дізнаються більше про основні персони в історії математики.

«Аліса в Країні Математики» стане провідником у світ непересічних пригод, яскавих завдань і важливих знань. Книжка не просто буде прививати любов до математики, а стане чудвим і міцним фундаментом для формування логічного мислення дитини та розширить її уяву.

Трохи біографії автора

Лев Генденштейн народився в 1946 році в місті Харків. У 1968 році Лев закінчив Харківський державний університет. Працював науковим співробітником Лабораторії дидактики фізики Інституту змісту та методів навчання. В галузі теоретичної фізики Лев винайшов новий метод знаходження точних рішень основного рівняння квантової механіки — рівняння Шредінгера та відкрив нові види точно розв’язуваних задач (названі в науковій літературі «потенціалами Генденштейна»). Автор понад 30 книг, в тому числі підручників з фізики для шкіл. Однією з найвідоміших навчально-художніх книжок Генденштейна стала «Аліса в Країні Математики».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.