fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Суперчерв’як Дональдсон

Чи може Суперчерв’як врятувати друзів і перемогти злісного ворога?! Все можливо, якщо поруч є ті, хто завжди вірить і підтримує.

Поспішаємо познайомити вас з нашою яскравою та цікавою новинкою – «Суперчерв’як». Це весела віршована казка від уже легендарного дуету в світі дитячої літератури Джулії Дональдсон та Акселя Шефлера. Книжка легко читається та захоплює юних читачів своєю непересічною історією з глибоким навчальним підтекстом.

Про що йдеться у сюжеті

«Суперчерв’як» Джулія Дональдсон

«Суперчерв’як» – не просто віршована історія, а справжня незвичайна пригода. Головний персонаж книжки – звичайний черв’як, який став справжнім супергероєм для своїх друзів. Він заслужив своє звання тим, що завжди готовий прийти на допомогу, виручити у біді, підтримати, підняти настрій та забезпечити чудове дозвілля.

Звичайно, що у такого доброго і щирого Суперчерв’яка рано чи пізно мав з’явитися недруг, який заздрить успіху героя та намагається напакостити. Таким підлим антигероєм стає Ящіркович, який бажає зашкодити черв’яку. Та у суперчерв’яка є додаткова суперсила – це його друзі, а разом ніяка загроза не страшна.

Трохи про книжку

«Суперчерв’як» Джулія Дональдсон"

Книжка «Суперчерв’як» чудово підійде як для спільного читання, так і для самостійного читання дитиною. Вона захопить своїм цікавим сюжетом і подарує масу приємних вражень. Неймовірна історія доповнена барвистими та кумедними ілюстраціями, які тонко доповнюють сюжет і викликають лише радісні емоції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.