fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Книги для першого читання

Коли діти тільки починають читати, важливо, щоб книги були максимально легкими та цікавими. Пропонуємо трійку книг, які найкраще підійдуть для першого читання і самостійного знайомства дітей з літературними виданнями.

Дуже непросто серед величезного різноманіття дитячих книг обрати ті, які ідеально підійдуть для першого читання. Щоб з цим не виникало жодних проблем, ми пропонуємо познайомитися з трійкою книг від нашого видавництва, які створені саме для цього.

«Тато на зв’язку» Філіп де Кемметер

«Тато на зв’язку» Філіп де Кемметер

Історія, яка не лише подарує радість від читання, але й викличе бурю приємних емоцій і важливих роздумів. Милі ілюстрації дуже тонко підкреслюють сюжетну лінію та забавляють. Сам же сюжет книги розповідає про тата-пінгвіна, серце та дозвілля якого повністю заповнили сучасні технології. Він постійно сидить у Інтернеті та ні на хвилинку не розлучається зі своїми гаджетами. Все було б нічого, але від цього сильно сумує його дружина та синочок, яким тато приділяє дуже мало уваги. Та одного разу Інтернет кудись зникає і пінгвін починає дивитися на світ геть по іншому.

Книга «Тато на зв’язку» написана просто та доступно навіть для найменших читачів, тому знайомство з історією буде максимально цікавим. Видання залишає після себе лише теплі та приємні враження.

«Містер Піп» Тереза Роув

«Містер Піп» Тереза Роув

Хто не любить котиків?! Пухнастих люблять всі, а особливо діти. Такий пухнастий чотирилапий по імені Піп є головним героєм книги «Містер Піп». В першу чергу, книжка заворожує своїми ілюстраціями. Вони надзвичайно яскраві та оригінальні, адже виконані за допомогою аплікацій.

Сюжет тут дуже простий, тому історія буде зрозуміла найменшим любителям книг. В ній йдеться про кота Піпа, який все хоче відпочити. Та вухастому це ніяк не вдається, адже так важко у домі з великою родиною знайти спокійну місцину…

«Містер Піп» обов’язково сподобається маленьким дітям, адже викликає у них лише радісні емоції та масу яскравих думок.

«Забави Мімбо Джимбо» Якоб Мартін Стрід

«Забави Мімбо Джимбо» Якоб Мартін Стрід

Якоб Мартін Стрід уже зарекомендував себе як творець найцікавіших книг, які обожнюють тисячі дітей. Мімбо Джимбо став його найвідомішим персонажем, а пригоди цього кумедного слоника радують і дітей, і батьків.

«Забави Мімбо Джимбо» розповідає про те, як слоник отримує посилку, яка перетворюється спочатку на авто, потім на літаючий апарат, а ще пізніше – на яйцесмажувальну машину. Цей веселий день має закінчитися дуже цікаво. Чим саме? Легко дізнатися з книги.

Книга кумедна та весела, що подарує дітям гарний настрій і приємні враження від самостійного читання!

Читайте чудові та правильні книги, здобуваючи від цього лише задоволення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.