fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2020-10-07_11-39-02

Незабаром наше видавництво порадує читачів новинкою «Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено», яка викличе у дітей бурю веселих і позитивних емоцій.

Існують книги, які закохують у себе з перших сторінок. До таких книг варто віднести й нашу майбутню новинку «Еміль і Марго. Монстрам вхід заборонено» Анн Дідьє, Олів’є Мюллера та Олів’є Делуа. В цій книзі ідеально поєдналися яскраві веселі малюнки та захопливий кумедний сюжет, що подарує безліч барвистих емоцій.

Книга створена у жанрі коміксів, які легко читаються та наповнені фантастичними ілюстраціями.

Трошки про сюжет

Книга для дітей Еміль і Марго

«Еміль і Марго» знайомить нас з маленькими принцом і принцесою. Як і звичайні діти: вони граються, навчаються, хворіють і не дуже полюбляють ходити до школи чи прибирати. І нічого б надзвичайного з ними не сталося, якщо б не бешкетливі сусіди. Річ у тому, що у лісі поруч мешкають монстрики. І вони геть не страшні, а навпаки, доброзичливі та веселі. Саме тому кумедні монстри стали вірними друзями Еміля і Марго. А з такими друзями, ну точно не будеш сумувати. Так, принц і принцеса зустрічають безліч неймовірних і надзвичайно захопливих пригод.

Книга-комікси складається з 14 неймовірних історій про Еміля, Марго, їх гувернантку та забавних монстрів. Кожна оповідка – маленька пригода, яка здатна повністю захопити читачів.

Творці книги

Люди, які працювали над книгою:

Енн Дід’є та Олів’є Мюллер

Брат і сестра, що придумують сюжети до коміксів «Еміль і Марго», автори численних історій у серіях «Читання для наймолодших», «Перші кроки у світі книжок» та «Люблю читати з Анатолем Латуілем».

Олів’є Делойє

Професійний ілюстратор дитячої літератури родом із Бретані. Серед його мальописів найбільшу прихильність здобула адаптація роману «Олівер Твіст».

Мія Марченко

Неймовірна перекладачка дитячих книг з французької мови.

Роман Тріфонов

Талановитий літредактор, який працює над провідними виданнями дитячої літератури.

Читайте із задоволенням!

Комікси Книга для дітей Еміль і Марго

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.