fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
IMG_8641

Наша майбутня новинка «Невже це все через їжу?!» – «маст хев» для підлітків, яким просто необхідно познайомитися з основами правильного харчування.

Як часто ми задаємо питання: «Невже це все через їжу?!», «Справді так багато залежить від харчування?» – Так! Особливо важливо дбати про раціон у підлітковому віці, адже саме в цей період організм росте максимально швидко. Познайомитися з основними секретами правильного харчування тінейджери та їх батьки зможуть у книзі «Невже це все через їжу?! Лайфхаки з правильного харчування для підлітків».

Про що у книзі?

Книга Невже це все через їжу? Світлана Фус Маша Сердюк

Книга створена справжніми професіоналами своєї справи Світланою Фус і Машою Сердюк, які порушують не просто актуальні, а життєво важливі питання для підлітків. Вони піднімають такі боязкі теми, які діти рідко обговорюють зі сторонніми: неприємний запах із рота, підвищена пітливість, зайва вага, жовті зуби та інше. Автори надають детальні пояснення усіх процесів, які відбуваються з організмом в період дорослішання, а також діляться простими та дієвими рекомендаціями з харчування в цей період.

Кожний розділ книги – зручний і зрозумій лайфхак, який є вірним шляхом до вирішення тієї чи іншої проблеми. Рекомендації у «Невже це все через їжу?!» надзвичайно доступні, тому виконувати їх без турбот зможе кожний підліток. Чудовим бонусом до книги став ефективний та простий варіант меню. Яскраві ілюстрації, незамінні таблиці та схеми зроблять сприйняття інформації веселим і цікавим.

Книга Невже це все через їжу? Світлана Фус Маша Сердюк

Можливо книга й не вирішить усіх труднощів, які підлітки зустрічають в процесі дорослішання, але стане дієвим шагом до уникнення багатьох із них. Вона зростить основні знання щодо правильного харчування, а як результат – красивого зовнішнього вигляду та міцного здоров’я.

Автори книги

Світлана Фус

Диетолог Светлана Фус "Невже це все через їжу?!"

Світлана Фус – лікарка дієтологиня вищої категорії, керівниця Центру нормалізації ваги, засновниця проєктів «Дієтамбій» та «Бездієт». Допомагає худнути учасникам телешоу «Зважені та щасливі», у співавторстві писала книжку «Ти просто WOW». Понад 30 років консультує людей з приводу здорового харчування в Україні та світі.

Маша Сердюк

Маша Сердюк "Невже це все через їжу?!" Котлетка

Маша Сердюк – журналістка, сценаристка телебачення та дитяча письменниця. Авторка захопливих книжок про життя видатних людей та підліткових оповідань. Також захоплюється кулінарією, веде блог «Котлетка» (kotletka.com.ua), де ділиться безліччю рецептів її улюблених котлет та інших корисних і смачних страв.

Любіть себе та дбайте про здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.