fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Ідеї пакування книг у подарунок

Пакування подарунків на Новий рік – важлива та хвилююча подія. Всі знають, що найкращим подарунком завжди є книга. Як же її запакувати цікаво та оригінально?!

Під ялинкою ми завжди прагнемо знайти гарненько запаковані подарунки, які відразу створять чудовий святковий настрій. Давайте ж розглянемо як цікаво огорнути книгу, щоб це було просто та оригінально.

Необхідні матеріали

Для гарного упакування знадобиться папір, двосторонній скотч, всілякі стрічки та аксесуари, ножиці. Для фіксації обгортки можна скористатися і клейкою стрічкою, і клеєм, і степлером. Але все ж найзручнішим буде двосторонній скотч, який не тільки практичний, але й не залишає слідів, що при створенні обгортки для друкованого видання є великою перевагою. До того ж при роботі з ним не знадобляться ножиці, адже він легко рветься руками, що дозволяє без зайвих зусиль ним користуватися.

Модним напрямком в дизайнерському упакуванні є використання крафт-паперу або імітація газети.

Інструкція

Вирізаємо з паперу прямокутник за розміром книги, щоб наш подарунок повністю був закритий папером, а зверху залишалася невелика частина, рівна приблизно 1 сантиметру. Зробити це зручніше за допомогою самого подарункового примірника, так що навіть не знадобиться лінійка. Укладаємо книгу на весь лист, поєднуємо краєчки та робимо насічку. Відміряний по ширині книги папір відрізаємо у всю довжину, необхідну для обгортання з усіх боків.

Вільний сантиметровий краєчок буде кластися зверху і закріплюватися двостороннім скотчем. Для цього з одного боку нашої заготовки приклеюємо відрізок клейкої стрічки у самого краєчка паперу. Скотч з другого боку не треба відклеювати відразу по всій довжині, а лише звільнити від захисної плівки невелику ділянку. Після того, як деталі паперу з’єднаються, тягнемо за смужку, що захищає другу клейку сторону скотчу.

Перед остаточним склеюванням необхідно гарненько натягнути 2 сторони паперу, щоб папір щільно «обіймав» книгу, і не було зайвих складок. Закріплюємо отриманий результат.

Тепер, коли книга огорнута папером, прийшла черга стрічок. Оригінально буде виглядати поєднання стрічок різної товщини, кольору, текстури. Можна зробити їх переплетення, все залежить від вашого бажання і фантазії. Для плетіння досить розташувати кілька стрічок у вертикальному і горизонтальному напрямку, укладаючи їх одна під одною. З’єднуємо стрічки за допомогою скотча.

Залишилося підібрати відповідний красивий аксесуар і прикрасити наш подарунок. Наприклад, це може бути витончений букетик квітів або шикарний атласний бант. Можна використовувати будь-які дрібні деталі для заготівки. Це можуть бути намистини або ґудзики різних розмірів, стрічки і нитки, в’язані або паперові деталі. Використання колажу з особистих фотографій або записок з привітаннями та побажаннями додасть подарунку неймовірного ефекту.

Варіанти обгорток     

                       

Найкращий подарунок – книга, а гарно запакована книга – найкращий подарунок, зроблений із душею!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.