fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2024-04-08_14-07-31


Bologna Children’s Book Fair — це найбільший ярмарок дитячої книги в Європі, який щорічно проходить в італійській  Болоньї. Він є провідним заходом у галузі, якому вдалося зібрати унікальну та різноманітну світову аудиторію завдяки 60-річному досвіду. Видавці, ілюстратори, графічні дизайнери, літературні агенти, автори, перекладачі, поліграфісти, дистриб’ютори, фахівці з аудіокниг, книготорговці, бібліотекарі та викладачі — всі з’їжджаються на цю подію, щоб провести час у справжньому світі книжок. 

Дуже давно однією з мрій нашого видавництва було потрапити на Bologna Children’s Book Fair. І цього року вона, нарешті, стала реальністю. Попри довгу та складну дорогу ми дісталися до Болоньї та стали частиною стенда Українського інституту книги. 

Що чекало нас?

В перший день ми зустрілися з представниками багатьох українських видавництв, які також несуть чудову місію — створювати книги для дітей. Безперечно, спілкування з однодумцями дає сил і наснаги рухатися далі, адже ти розумієш, що не один у цій важливій справі. 

Далі нас чекало багато зустрічей з видавництвами з інших країн, ілюстраторами та письменниками. Особливо яскравою подією та ще втіленням однієї мрії стало спілкування з неперевершеними Джулією Дональдсон та Акселем Шеффлером, чий талановитий дует подарував дітям у всьому світі справжні легенди “Ґруффало”, “Зоґа”, “Цурпалко” та багато інших книг. З них уже 15 можна прочитати українською мовою!

Джулія Дональдсон та Аксель Шеффлер виявилися неймовірно щирими, веселими та доброзичливими (тому, не дивує, що їхні книги такі успішні серед дітей). Ми приємно поспілкувалися, взяли автографи та відправилися на святкування 25 річниці “Ґруффало”.  Під час святкування Джулія Дональдсон разом зі своїм чоловіком подарувати гостям чудову можливість насолодитися виставою “Ґруффало” у власному виконанні.

Bologna Children’s Book Fair також стала гарною платформою для пошуку нових книг, якими ми будемо радувати наших читачів. Повірте, їх ми знайшли багацько.


Безмежно радіємо втіленим мріям і новим можливостям, а також дякуємо вам, любі читачі, що підтримуєте нас і даруєте віру у себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.