fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Дизайн без названия

Дітям буде легко зануритися у квітучу весняну атмосферу з книгою “Одного весняного дня” від Ніка Баттерворта, яка стала частиною захопливої серії “Історії парку Персі”. Ця розповідь запрошує маленьких читачів у непересічну подорож до парку Персі, де чекають цікаві пригоди та незабутні зустрічі з улюбленими героями.

Яка ж історія чекає у книзі?

Звичайно, історія відбувається одного весняного дня. Доглядач парку Персі вирішує пограти в хованки зі своїми друзями-тваринами, адже це завжди весело. Особливо коли це хованки в парку Персі! Там у будь-якому куточку можна знайти, де сховатися. Але й пригоди там чатують усюди — Лис у цьому вкотре переконався. Саме він є головним героєм цієї історії та саме він знайшов найбільш невдалий сховок. Як результат, Лиса чекає маса неприємностей та невдач, з якими важко впоратися самому. Крім того, що він влаштував справжній погром у комірчині Персі, то ще й застряг у дуплі великого дерева.

Та про Лиса все ж хвилюватися не варто, адже він має хороших друзів, які готові завжди прийти на допомогу. Разом їм вдасться подолати усі труднощі та гарно відсвяткувати перемогу над ними.

Солодкі родзинки історії

Книжка “Одного весняного дня” стане провідником для юних читачів у теплу атмосферу весняних днів. Річ у тому, що кожна сторінка містить барвисті ілюстрації Ніка Баттерворта, які сповнюють героїв розповіді життям. Малюнки виконані детально, тому їх можна розглядати тривалий час, відшуковуючи різноманітні дрібнички.

Особливо дітям сподобається головна особливість усіх книг Баттерворта — наявність величезної вкладки. Завдяки їй історія здатна перетворитися у справжню пригоду для читачів.

Неповторний автор неповторних книг

Нік Баттерворт народився у Лондоні та на сьогодні відомий як талановитий письменник та ілюстратор, який вже понад три десятиліття радує своїх читачів чудовими історіями про парк Персі. Він не лише створює унікальну атмосферу казкового світу, але й вкладає в кожну свою книгу краплинку мудрості та тепла. Його творчість неодноразово визнавалась надзвичайним внеском у дитячу літературу, а серія “Історії парку Персі” стала справжньою класикою жанру. Його книги перекладено на десятки мов і видано мільйонними накладами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.