fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2020-10-14_14-43-28

Наша майбутня новинка «Таємна робота Санта-Клауса» стане квитком до веселого та цікавого проведення зимових свят у колі сім’ї.

Наближення зими – точно не привід сумувати! Саме тому, однією з наших зимових новинок стане надзвичайно весела книга «Таємна робота Санта-Клауса» Мікеле Д’іньяціо. В ній ви знайдете оригінальний сюжет, забавні пригоди, кумедних персонажів, які починають подобатися з першого погляду, та неймовірно смішні ілюстрації.

Книга для дітей «Таємна робота Санта-Клауса» Мікеле Д'іньяціо. Дитяча книга. Новий рік. Санта Клаус

Про що ж сюжет?!

Сюжет книги розповідає про нелегку роботу Санта-Клауса. Та вона пов’язана лише з одною порою року. Так було завжди, а свій вільний час улюбленець дітей присвячував цікавим захопленням. Але сталося непоправне… Міжнародна пошта перестала виплачувати Санта-Клаусу зарплатню, тому йому залишається тільки одне – знайти додаткову роботу. Ким же він може працювати? Офіціант – не підходить, оскільки трохи незграбний для цього. Оператор телефону – не підходить, оскільки дідусь дуже щирий у розмові. Аніматор – не підходить, вік уже не дозволяє. Проте, Санта-Клаус знаходить професію по душі. Яку? Дізнавайтеся з книги!

Книга для дітей «Таємна робота Санта-Клауса» Мікеле Д'іньяціо. Дитяча книга. Новий рік. Санта Клаус

Над книгою працювали

Мікеле д’Ігнаціо

Мікеле д’Ігнаціо народився в Козенці (Італія) в 1984 році. Він є автором популярної серії «Історії олівця», яка завоювала прихильність багатьох дітей і стала одним з улюблених художніх творів в школах Італії. У 2019 році побачила світ «Таємна робота Санта-Клауса» з ілюстраціями Серджіо Олівотті. Після великого успіху, досягнутого в Італії, книга була перекладена на 15 мов світу.

Серджо Олівотті

Відомий італійський ілюстратор, графічний дизайнер та автор дитячих книг. Іронічні та неймовірні персонажі переповнюють його фантазію, образну творчість, поетичний переказ якої часто абсурдний та жартівливий. Серед його книг: «Які персонажі!» (2019), «Другий ковчег» (2018), «Червоний ніс» (2018) та інші.

Ірина Кащей

Чудова та чарівна перекладачка дитячих книг з італійської мови.

Олександр Стукало

Надзвичайно талановитий редактор провідних видань дитячої літератури.

Нехай з «Таємною роботою Санта-Клауса» зимові свята проходять лише весело!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.