fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
photo_2021-07-28_16-35-39

Якщо ви гадали, що вивчати букви сумно – то гайда знайомитися з нашою «Абеткою для непосид», яка стане не лише першим навчальним посібником, а й чудовою розвагою.

Перше знайомство з процесом читання починається з вивчення букв. І тут уже надзвичайно важливо, щоб дитина полюбила цей процес і не втратила цікавість до книжок у майбутньому. Саме тому, ми видали абетку, яка буде як навчати дитину та розвивати її, так і забезпечить веселе проведення часу.

Маленькі, але такі важливі секрети

 

«Абетка для непосид» Ірини Ткачук являє собою захопливу гру-руханку, під час якої дитина вивчає букви та знайомиться з цікавим світом тварин. Книжка створена на основі рекомендацій вікового фізіолога, тому процес руханки допомагає правильно розвивати фізичний стан малюків.

Діти будуть в захваті від завдань в абетці, адже в них необхідно повторювати нескладні рухи за тваринами. Наприклад: поплескати в долоні, пострибати, заплющити око та інші.

Книжка має зручний формат, який легко тримати в руках. Приємна особливість абетки полягає у тому, що під час її створення були використані лише натуральні барвники. Тому нічого страшного, якщо дитина трохи «погризе граніт науки».

Вивчайте букви з задоволенням, а допоможе у цьому «Абетка для непосид».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.