fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
00Carle1-superJumbo-v2

Світ дитячої літератури уособлює чари, фантазію та нескінченні можливості. Один із найяскравіших і найвпливовіших художників у цій галузі — Ерік Карл, автор та ілюстратор таких незабутніх книг, як “Дуже голодна гусениця” та “З голови до ніг”. На згадку про цього талановитого художника було створено Музей мистецтва книжкової ілюстрації Еріка Карла, де відвідувачі можуть поринути у його магічний світ та насолодитися його творами.

Життя та творчість Еріка Карла

Ерік Карл народився 1929 року в США. З самого дитинства він виявляв інтерес до малювання та мистецтва. Після закінчення школи він навчався в Академії образотворчих мистецтв у Нюрнберзі (Німеччина), і після повернення до США почав працювати ілюстратором для різних видавництв. Однак справжній успіх прийшов до нього у 1969 році з публікацією книги “Дуже голодна гусениця”. Карл використовував у своїх роботах яскраві кольори, прості форми та елементи, що стало його унікальним стилем.

Народження музею

Музей мистецтва книжкової ілюстрації Еріка Карла відкрив свої двері у 2002 році у місті Амхерст (штат Массачусетс). Він був створений з метою збереження та популяризації спадщини Карла та його впливу на дитячу літературу.

Музей розташований в історичній будівлі, побудованій у 1840-х роках, яка в минулому була частиною Коледжу Амхерста. Будівля повністю відреставрована та адаптована для потреб музею, і сьогодні вона є чудовим прикладом архітектури XIX століття.

Трохи про життя музею

Колекція музею включає ілюстрації з таких книг як “Аліса в Країні Чудес” Льюїса Керролла, “Книга Джунглів” Редьярда Кіплінга і “Маленький принц” Антуана де Сент-Екзюпері, а також твори з наукової літератури та багато іншого. Музей також представляє роботи різних художників-ілюстраторів, таких як Кріс Ван Ос та Кортні Кітер.

У музеї часто проводяться виставки, на яких представлені ілюстрації з різних книг та творів мистецтва. Крім того, в ньому відбуваються різноманітні програми для дітей та дорослих, які охоплюють теми, пов’язані з мистецтвом та літературою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.