fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Nadia resized

Книга “Темноліс” від талановитої Надії Ширін — це захоплива подорож для дітей, які потрапляють у неймовірний світ героїв і дивовижних пригод. Головні персонажі, лисеня Тед та його сестра Ненсі, змушені тікати зі свого міста після неприємностей з поганючою кішкою. Їхні пригоди в Темнолісі призводять до зустрічей зі смішними та неймовірно курйозними мешканцями, що надає книзі яскравості та несподіваності. Кожна сторінка книги насичена сюжетними поворотами, які утримують читачів в напрузі до останнього рядка.

Незвичайний світ Темнолісу

Темноліс, місце, де оселяються головні герої, виявляється дуже несподіваним та ексцентричним. Балакучі качки, борсуки на кабріолеті, дивний вид спорту від білок та злодійська орлиця — це лише трохи інформації про світ, який створила Надія Ширін. Книга також супроводжується великою кількістю кумедних ілюстрацій, які надають героям життєвості та роблять їх основними акторами цієї захопливої історії.

Ближче познайомимося з авторкою

Авторка книги, Надія Ширін, є відомою британською письменницею та ілюстраторкою. Вона має ступінь магістра дитячої книжкової ілюстрації та стала популярною завдяки своїй першій дитячій книзі “Good Little Wolf”, яку вона опублікувала у 2011 році. Надія Ширін також була відзначена на премії Роальда Даля. Зараз вона проживає у Лондоні та продовжує працювати над новими захопливими книгами для дітей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.