fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Майка Паливода

Ким стати? Це складне запитання задає собі кожна дитина. От і непосидюча дівчинка Майка, головна героїня книги «Майка Паливода обирає професію», теж зустрічається з ним.

Існує дуже багато запитань, які цікавлять дітей. Та найважливіше з них пов’язане з вибором майбутньої професії. Про це та багато іншого розповідає наша новинка «Майка Паливода обирає професію» Мії Марченко. Книжка є першою із надзвичайно цікавої серії. Вона здатна розвеселити, відправити у захопливі пригоди та подарувати неймовірні враження.

Поринемо у сюжет

Книжка знайомить нас із звичайною дівчинкою Маєю, яку всі називають просто Майка. Вона має галасливу родину та двох темпераментних котів, вірних неподібних один на одного друзів і безліч вподобань. Дівчинка не вміє сидіти на місці та постійно потрапляє у яскраві пригоди.

Одного разу Майці задають домашнє завдання – написати доповідь про те, яку професію вона хоче мати у майбутньому. Таке питання складне для Майки, адже вона б і танцювала, і плавала, і фотографувала, і підіймалася на високі гори, і була детективом, і ще багато іншого… Дівчинка дуже різнобічна, тому обрати щось одне здається неможливо. Вона розпитує членів родини, ким вони хотіли стати у дитинстві і розмірковує чи вдалося це їм. В кінці історії Майка все ж приходить до висновку, ким же стати…

Більше про книжку

Книжку написала талановита письменниця та перекладачка Мія Марченко. Авторка роману-фентезі для підлітків «Місто Тіней». Лауреатка літературних конкурсів: «Політ фантазії» (2015) та «Коронація слова» (2016). Історія у книжці чудово доповнена «живими» та кумедними ілюстраціями, створеними Олександрою Болотовою.

Читайте з задоволенням і гарним настроєм!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.