fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Еміль  і Марго

Є комікси, які одночасно і розважають, і веселять. До них відноситься наша новинка «Еміль і Марго. Жахливі пустощі».

Спішимо похвалитися нашою захопливою новинкою «Еміль і Марго. Жахливі пустощі», яка є цікавезним продовженням серії про пригоди юних брата та сестри – принца та принцеси. Що ж сховано у книжці?!

Більше про новинку

У книжні ховаються неймовірні сюжети, насичені ілюстрації та цілий мішок веселощів. «Еміль і Марго. Жахливі пустощі» – це збірник із 14 вражаючих і кумедних історій-коміксів. В них йде мова про пригоди та просто потішні будні брата та сестри. Еміль і Марго – молоді принц з принцесою, які живуть у замку. За ними доглядає дуже сувора гувернантка Пана До-Ганна.

Емілю і Марго геть не має часу, коли сумувати. Річ у тому, що по сусідству у них мешкають життєрадісні монстри. Вони стали друзями для дітей, але у Пани До-Ганни зовсім не викликають захвату. З такими сусідами принц і принцеса постійно потрапляють у веселі перипетії та халепки.

Барвисті комікси,створені Анн Дідьє та Олів’є Мюллером, стануть причиною палкої любові дітей до книг. Вони подарують яскраві емоції та викличуть не просто посмішки, а справжній щирий регіт!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.