fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Сньофрід

Неважливо хто ти. Адже вирушити в яскраві пригоди та врятувати світ може кожний. Не вірите? Тоді вам варто познайомитися з цікавою новинкою від Читаріум

Під крилом видавництва Читаріум вийшла нова пригодницька книга «Сньофрід з Лугової долини. Неймовірна історія порятунку Північляндії» Андреаса Х. Шмахтля. Історія наповнена яскравими подіями, мандрами, а також фантастичними зустрічами, які тонко підкреслені гумором і легкістю написання.

Сюжет книги розповідає про цікавого персонажа Сньофріда. Він відноситься до дуже рідкого виду звірів, назва якого і стала власним іменем героя. Сньофрід живе буденним і спокійним життям, яке просто обожнює. Він полюбляє гуляти своєю Луговою долиною, збирати чорниці та ласувати вівсяною кашею.

Але одного разу все змінюється… В ночі до героя приходять неочікувані гості – гноми. Вони розповідають, що принцесу Північляндії викрав злий чаклун, якого охороняють страшні тролі. І лише Сньофрід може спасти нещасну та врятувати все королівство.

Що ж залишається герою? Звичайно, відправитись у вир пригод! На шляху Сньофрід зустріне дуже оригінальних персонажів та знайде вірних друзів. Його мандрівка буде непростою та закінчиться дуже непередбачено.

Андреас Г. Шмахтль

Автором книги «Сньофрід з Лугової долини. Неймовірна історія порятунку Північляндії» є Андреас Г. Шмахтль. Він народився в 1971 році в Німеччині. Вивчав Андреас образотворче мистецтво, а також німецьку та англійську літературу. Перші свої книги він починає писати з 2007 року, в яких розповідає про пригоди чарівних мишенят, кроликів, їжачків і про милих сньофрідів.

Найбільша кількість робіт Шмахтля побачила світ завдяки видавництву ArenaPublishing. Зараз у здобутку автора понад 10 книг, серед яких: «Тільда яблучне зернятко», «Винахідник Ієронім» і «Сньофрід із Лугової долини».

Перекладом книги з німецької займалася Н. Ваховська, яка зробила історію максимально легкою для читання та сприйняття. Ілюстратором «Сньофрід з Лугової долини» став сам автор Андреас Г. Шмахтль, який надзвичайно влучно показав головного героя і світ навколо нього. Вирушайте у неймовірні пригоди та отримуйте справжнє задоволення від читання з новинкою від Читаріум!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.