fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
1

Деякі книги просто народжені, щоб дарувати вир приємних вражень та теплих емоцій. Новинка від Читаріум відноситься саме до таких яскравих творінь.

Світ побачила нова книга від видавництва Читаріум, яка зачаровує своєю оригінальністю. Це «Скоро заснеш і ти. Колискова порам року». Основна ідея книжки – показати неймовірну красу зміни пір року. В ній зображується прихід весни, літа, осені й зими, які просинаються по черзі, доки інші сплять і бачать казкові сни. Кожна фраза пісні-історії заворожує та надихає.

Особливою рисою книги стали ілюстрації. Барвисті та талановиті малюнки у фантастично кольоровій формі зображують дивовижну красу кожної пори року. Квітучі ілюстрації не можуть залишити байдужим, адже вони торкаються до самих глибин душі.

Книга «Скоро заснеш і ти. Колискова порам року» створена двома рідними сестрами Гадді Ньє та Лісою Айсато. Вони народилися в Норвегії у багатодітній родині та обрали творчі професії.

Ліса Айсато навчалася художній освіті в Einar Granum Kunstfagskole, а її перший творчий дебют книги з картинками відбувся у 2008 році. Після цього вона активно створює власні книги, а також ілюструє роботи інших письменників. Деякі з творінь Ліси лягли в основу мультфільмів. Одні з найпопулярніших творінь письменниці: «Життя ілюстроване», «Фугл» та ін.

Гадді Ньє не лише письменниця, але й відома норвезька співачка та композиторка. Тривалий час Гадді працювала репортером у багатьох виданнях. Вона була ведучою наймасштабніших конкурсів в Норвегії, в тому числі й «Євробачення» 2010 року. Ньє тривалий час гастролювала по рідній країні як сольна співачка, а також як учасниця гурту «Queendom». На сьогодні має записані три сольні альбоми. Гадді приєдналася до сестри у створенні книги «Скоро заснеш і ти».

Працювали над новинкою й такі таланти як неймовірна перекладачка з норвезької Наталія Іваничук, фантастична літературна редакторка Ганна Осадко та чарівна Юліта Ран, яка адаптувала вірш-пісню. Виданням книги займалася відома типографія «Юнісофт».

«Скоро заснеш і ти. Колискова порам року» стала справжньою піснею колисковою, яку легко співати, насолоджуючись мальовничими ілюстраціями!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.