fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Секрети чарівних подарунків

Книга «Секрети чарівних подарунків» Лариси Камінської сповнена щирих почуттів та справжнього душевного тепла, якого так не вистачає в зимовий період.

 

«Секрети чарівних подарунків» створена для маленьких читачів, які вірять у передсвяткові дива. Історія у книзі оригінальна та захоплива, що мотивує дітей до самостійного читання та дарує тільки світлі враження від прочитання.

 

Який сюжет чекає на читачів?

Сюжет розповідає про маленьку головну героїню Даринку, яка звикла до подарунків, але річ, яку вона так сильно бажає, не можна купити звичайним способом. Щоб здобути її, дівчинці доведеться потрудитися та зрозуміти, що інколи дарувати щось – значно приємніше, ніж отримувати. Даринка починає допомагати у роботі одній поважній пані, яка навчає дівчинку головним премудростям життя та знайомить з історією походження Різдва. Головна героїня вчиться допомагати іншим, завдяки чому знаходить нових друзів.

Секрети чарівних подарунків

 

Чудовим доповненням до книги слугують ілюстрації самої авторки. Вони виконані аквареллю, що додає розповіді легкості та ніжності.

 

Книжка «Секрети чарівних подарунків» не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих. Захопливий сюжет з тонким повчальним підтекстом і виром непідроблених емоцій подарує затишок, надихаючи на світлі роздуми!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.