fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Стоповерховий автобус

У нас з’явилася просто фантастична книга Майка Сміта «Стоповерховий автобус», яка подарує лише задоволення від читання.

Стоповерховий автобус

А ви знаєте, що книжки можна використовувати не лише для читання, а й для веселого проведення часу?! Це дійсно можливо, якщо видання не просте, а має цікаве доповнення.

До таких незвичайних книг варто віднести нашу новинку – «Стоповерховий автобус», яка створить усі умови для захопливого читання найменших любителів книг чи майбутніх любителів, адже після цієї книжки їм обов’язково сподобається читати.

Що ж там у сюжеті?

Всі на борт для дивовижної пригоди! Щодня водій автобуса допиває чашку чаю, одягає куртку і вирушає в дорогу. Щодня чоловік у великій червоній краватці заходить на кільцевій розв’язці, дама з візком заходить біля бібліотеки, а галасливі діти заходять на Кловер-Драйв. Але що, коли одного разу водій поверне на нову дорогу та візьме на борт нових людей?
Їх цікава мандрівка матиме дуже непередбачуване закінчення!

«Смачнюча» родзинка книги

Річ у тому, що «Стоповерховий автобус» має величезний розворот з автобусом, який майстерно й зручно схований у книзі. Знайомство з ним стане додатковою грою, під час якої можна дізнатися багато нового. Ви не повірите, але у розвороті дійсно намальовано 100 поверхів (ми особисто рахували). Це буде чудовою нагодою полюбити ще й рахування.

 

Трохи про автора

Майк Сміт – британський письменник та ілюстратор. Навчався на курсі дитячої книжкової ілюстрації в Кембридзький школі мистецтв, яка підпорядковується англійському Університету ім. Раскіна. Майк багато працював над документальними книгами про війну, а також створював комікси для компанії Marvel. У 2010 році він отримав премію Macmillan Prize за ілюстрації до дитячої книги з картинками, за рік до цього зайнявши друге місце. Зараз Майк активно продовжує працювати над створенням дитячих книг.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.