fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Дизайн без названия

“Панголін шукає любов” — це цікава історія для дітей від 4 років, написана українською письменницею Ганною Осадко. Ця книга запрошує маленьких читачів у захопливий світ пригод, щирості та барвистих ілюстрацій. Історія про панґоліна на ім’я пан Ґолін — це не просто казка, а справжня подорож до пізнання дружби, любові та взаєморозуміння. Книга сповнена тепла, мудрості та яскравих вражень, які неодмінно сподобаються дітям і подарують їм приємні посмішки під час читання.

Про що йдеться в книзі

Історія розповідає про панґоліна на ім’я пан Ґолін, який був справжнім відлюдником. Він ніколи не бачив людей, рідко стикався з іншими тваринами — адже поїсти та прогулятися виходив лише вночі. Ба більше, Ґолін навіть інших панґолінів не бачив! Його мама колись казала, що, можливо, він останній панґолін в усій Азії. Тож Ґолін тільки бурчав і ховався від світу.

Але одного дня в його розміреному житті все пішло не за правилами. Пан Ґолін несподівано вирушив у свою першу мандрівку, повну пригод. На своєму шляху він зустрічає нових друзів, відкриває для себе навколишній світ і дізнається, що справжнє щастя полягає у взаємодії з іншими. Ця подорож не лише змінює Ґоліна, але й відкриває йому сенс дружби та любові.

Письменниця, яка своє неповторні історії

Ганна Осадко — українська письменниця, художниця та ілюстраторка, народилася 4 червня 1978 року в місті Тернопіль. Вона здобула освіту в фізико-математичному ліцеї та Тернопільській школі мистецтв. Перші свої вірші Ганна почала писати ще в підлітковому віці.

Після закінчення Тернопільського педагогічного університету, Ганна захистила дисертацію з теорії літератури і працювала викладачем української мови в Тернопільській медичній академії. Сьогодні вона працює літературною редакторкою та ілюстраторкою у видавництві.

Серед її книг: “Хто живе у морі”, “Котячі мрії”, “Сарматське море” та інші. Кожна з її робіт відзначається глибиною змісту, щирістю та барвистістю ілюстрацій. Ганна Осадко створює не просто книги, а справжні шедеври, які відкривають дітям світ фантазії та неймовірних пригод.

“Панголін шукає любов” — це зворушлива і надзвичайно цікава історія, яка навчить дітей важливим життєвим цінностям: дружбі, любові, взаємодопомозі та відкритості до нового. Ця книга неодмінно стане улюбленицею для маленьких читачів. Кожна сторінка книги відображає талант і любов до своєї справи Ганни Осадко, даруючи дітям частинку тепла та магії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.