fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Happy christmas (1)

Відома німецька психологиня Ютта Ланґройтер є авторкою багатьох книг для дітей, які направлені на виховання у юних читачів поваги до батьків і дорослих, розуміння поняття любові, прагнення до самовдосконалення та прийняття інших. Одними з найпопулярніших її книг є “Так добре бути разом” і “Так сильно люблю тільки тебе”, які на прикладі сім’ї зайців демонструють дітям взаємодію між однолітками, подолання страхів і пошуки себе.

Ютта Ланґройтер захоплюється книгами та має власну невелику книгарню. Крім того, вона й надалі розвивається у психології та публікує нові праці. Нещодавно в неї вийшла дуже цікава та глибока стаття про виховання щасливих та успішних дітей. Розглянемо основні її принципи.

Щасливих дітей потрібно виховувати

Насправді поради з виховання щасливих дітей геть не складні, просто багато батьків не знає, що навіть дрібниці можуть кардинально впливати на особистість.

Більше жартів

Один із найкращих способів налаштувати дитину на соціальний успіх – це жартувати. Згідно з дослідженням, представленим на Фестивалі соціальних наук Ради з економічних і соціальних досліджень у 2021 році, введення жартів у розмові з дитиною дає їй навички, необхідні для балансування рівня стресу та соціальної взаємодії з іншими дітьми.

 Будьте щасливими батьками

Це одна з тих ситуацій «мавпа бачить, мавпа робить». З самого раннього віку щастя дітей часто пов’язане зі щастям їхніх батьків. Часто ми при дітях говоримо про свої проблеми (звичайно, їх у батьків багато), але насправді краще зменшити такий вплив на дітей. Слід запам’ятати, що наші діти хочуть, щоб ми були щасливі, так само сильно, як ми хочемо, щоб вони були щасливі.

Святкуйте разом

Святкування можуть стосуватися чогось грандіозного (наприклад, дня народження) або чогось менш визначного, використання горщика чи самостійне одягання. Але всі події слід відмічати в колі родини. Інколи достатньо буде просто оплесків за якусь справу чи цукерки.

Читайте разом

Спільне читання сприяє розвитку у дітей уяви та критичного мислення. Особливо важливо, щоб діти з батьками обговорювали персонажів чи події в історіях, а також думали над тим, як би вони діяли у тих чи інших ситуаціях. 

Управлінню стресом потрібно навчатися

Навчайте дітей як впоратися зі стресом і керувати своїми емоціями. Показуйте на власному прикладі, як ви впевнено та спокійно дієте у критичних ситуаціях.

Здорове тіло – здоровий емоційний стан

Звертайте увагу на фізичне здоров’я, правильне харчування та режим сну. Створюйте здорові звички, які сприяють фізичному і психічному розвитку.

Звичайно, що на 100% дотримуватися цих порад досить важко. Життя бентежне та не завжди вдається діяти як потрібно. Але навіть незначні зміни у цих напрямках здатні плекати у дітей любов до себе та навчати спілкуванню з навколишніми людьми!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.