fbpx
  • 0 Елементи - 0.00 грн.
    • Немає товарів у кошику.
Видавництво Читаріум народилося з великої мрії відкрити маленькому читачу знакові світові бестселлери, які вже можна приписати до класики дитячої літератури – і яких в Україні ще не було. З весни 2015 року ми невпинно працюємо над втіленням цієї мрії в життя.

Про нас

В нашому доробку славнозвісна “Дуже голодна гусениця” Еріка Карла, класика світової літератури “Там, де водяться диковиська” Моріса Сендака, твори Лауреата Нобелівської Премії Боба Дилана, віршоказка “Груффало” від найвідомішої казкарки 21 сторіччя – Джулії Дональдсон, та багато інших. У той же час нам хотілося б, щоб українська дитяча книжка не відставала від зарубіжної. Ми співпрацюємо з талановитими українськими письменниками та ілюстраторами, і видаємо власні цікаві, не менш захопливі проекти.

Отже, що таке Читаріум?

Читаріум – це про яскравий читацький досвід та радість нових відкриттів.

Тому ми видаємо книжки:

  • Які захоплюють з перших сторінок і надовго залишають по собі яскраве враження
  • Із якими читання стає пригодою, дослідженням, святом, втіленням фантазій
  • Які допомагають зрозуміти себе і той цікавезний та надзвичайний світ, в якому ми живемо
  • Які стали улюбленими серед читачів багатьох країн світу та зробили дитячу літературу такою, якою ми її знаємо
  • Які є чесними, безпосередніми, цікавими – як саме дитинство!

Працюючи над кожною книжкою, ми слідкуємо, щоб історія, ілюстрація, друк та оформлення в результаті стали цілісним світом. Захопливим, незвичайним, різнобарвним і кожного разу новим, щоб хотілося поринати у нього знову і знову!

Окрім того, Читаріум – це ще й перша та єдина дитяча книгарня Харкова (проспект Незалежності, 7, Харків), де ми проводимо презентації, інтерактиви, вистави та майстер-класи для дітей та їх батьків.

Завітайте до нас по книжки та читацький настрій, ми будемо раді зустрічі з вами!