Книги українською мовою

Книги українською мовою. Книги для дітей і про дітей українською мовою.

Книги українською мовою 90 товаров.

на странице
Показ 1 - 12 из 90 товаров
 • 43,00 грн.

  Дуже-дуже весняний вірш українського класика Павла Тичини для наймолодших читачів. Ілюструючи його, художниця Мар’яна Петрів використала мотиви української народної вишивки на рушниках.

  43,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 107,00 грн.

  Книга Свена Нордквіста з серії "Пригоди Петсона і Фіндуса" про те, як дідуньо Петсон і кіт Фіндус заходилися прибирати до Різдва. І майже з усім упоралися. Лишилося тільки подбати про ялинку та святковий стіл. Ілюстрації самого автора. Для дітей 3-8 років.

  107,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 107,00 грн.

  Книга Свена Нордквіста з серії "Пригоди Петсона і Фіндуса" про те, що Петсон стомився прокидатися щоранку о четвертій годині. Річ у тім, що так рано його будив Фіндус, коли заходжувався гарцювати на ліжку.Ілюстрації самого автора. Для дітей 3-8 років.

  107,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 86,00 грн.

  Дідусі існують, щоб ловити з онуками рибу і вчити їх свистати – так гадає Ульф і переконує в цьому свого друга Берру. І не біда, що в Берри дідуся немає – є місце, де його можна знайти. Так герої повісті «Чи вмієш ти свистати, Юганно?» знайомляться з дідусем Нільсом, і ця дружба дає їм найважливіший у житті досвід чуйності та любові.

  86,00 грн.
  В наличии
 • 83,00 грн.

  Казка про Ведмеже Королівство, Ведмеже місто та ведмедя-садівника Флоренціюса, який узявся був виростити особливу троянду, але потім від цієї думки відмовився. Читаючи й роздивляючись цю ілюстровану книжку, ви, без сумніву, збагнете, чому він відмовився. І, можливо, підтримаєте його в цьому...  Малюнки автора. Для дошкільнят.

  83,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 90,00 грн.

  Ця книга - майстерне поєднання власного практичного досвіду легкої та вдалої вагітності із переплетом медичних термінів, нормативів нашої країни та умов, котрі може відтворити кожен. Вона слугує "рукою допомоги" усім, хто крокує своєю дорогою до появи малюка.

  90,00 грн.
  В наличии
 • 20,00 грн.

  Книжечка серії "Читаємо по складах" від видавництва "Астра" (Україна). Стане у нагоді наймолодшим читачам: цікаві невеличкі тексти, великі літери, слова розбиті на склади. Висота літер: 5 мм. Ілюстрації: В. Пертія. Для дітей 3-5 років.

  20,00 грн.
  В наличии
 • 85,50 грн.

  Сучасній українській літературі бракує інтриги та незвичних точок зору. Книга «Лише секунда» — яскрава спроба виправити цю ситуацію. Спочатку ви просто слідкуєте за думками головного героя, що опинився у край незвичних подіях, а потім починаєте сильніше за нього шукати відповідь. Чи вдасться?..

  85,50 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 61,00 грн.

  Ця фантастична повість є алегорією сучасного світу, майбутнього та витоків першого й другого. У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не...

  61,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 173,00 грн.

  У «Великій книзі почуттів» ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих. Художник - Марцин Пивоварськи. Дітям 6-8 років.

  173,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 107,00 грн.

  Усіма важливими справами в лісі порядкують дивовижні туконі. Ось і зараз вони готуються відвідати звірів, які взимку лягають спати. Туконі вкладають їх у ліжечка і дбають, щоб нікому нічого не бракувало. Написала і намалювала цю книжку Оксана Була для дітей 4-6- років.

  107,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 14,00 грн.

  Книжки серії «Модниця» — справжні набори для розвитку творчості вашої манюні! Вони створені спеціально для маленьких модниць, які просто обожнюють нові сукні й вбрання! Вирізавши з цупкого картону вподобану ляльку, маленькі стилісти зможуть обрати для неї яскравий одяг та аксесуари. А більше ніж 60 чудових наклейок зроблять процес більш захопливим та ще...

  14,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
Показ 1 - 12 из 90 товаров