Книги українською мовою

Книги українською мовою. Книги для дітей і про дітей українською мовою.

Книги українською мовою 74 товаров.

на странице
Показ 1 - 12 из 74 товаров
 • 100,00 грн.

  Книжка, у якій можна малювати маркером та стирати. Для дітей від 3-х до 5-ти років.

  100,00 грн.
  В наличии
 • 43,00 грн.

  Дуже-дуже весняний вірш українського класика Павла Тичини для наймолодших читачів. Ілюструючи його, художниця Мар’яна Петрів використала мотиви української народної вишивки на рушниках.

  43,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 83,00 грн.

  Казка про Ведмеже Королівство, Ведмеже місто та ведмедя-садівника Флоренціюса, який узявся був виростити особливу троянду, але потім від цієї думки відмовився. Читаючи й роздивляючись цю ілюстровану книжку, ви, без сумніву, збагнете, чому він відмовився. І, можливо, підтримаєте його в цьому...  Малюнки автора. Для дошкільнят.

  83,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 90,00 грн.

  Ця книга - майстерне поєднання власного практичного досвіду легкої та вдалої вагітності із переплетом медичних термінів, нормативів нашої країни та умов, котрі може відтворити кожен. Вона слугує "рукою допомоги" усім, хто крокує своєю дорогою до появи малюка.

  90,00 грн.
  В наличии
 • 85,50 грн.

  Сучасній українській літературі бракує інтриги та незвичних точок зору. Книга «Лише секунда» — яскрава спроба виправити цю ситуацію. Спочатку ви просто слідкуєте за думками головного героя, що опинився у край незвичних подіях, а потім починаєте сильніше за нього шукати відповідь. Чи вдасться?..

  85,50 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 61,00 грн.

  Ця фантастична повість є алегорією сучасного світу, майбутнього та витоків першого й другого. У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не...

  61,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 65,00 грн.

  Чи бували ви в Антарктиді? Чи знаєте, чим там займаються пінгвіни? Відважна мандрівниця Евеліна радо розповість про це. Адже вона здійснила карколомну подорож на повітряній кулі до самісінького Південного полюса. Отже, вирушаємо в дорогу!

  65,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 14,00 грн.

  Книжки серії «Модниця» — справжні набори для розвитку творчості вашої манюні! Вони створені спеціально для маленьких модниць, які просто обожнюють нові сукні й вбрання! Вирізавши з цупкого картону вподобану ляльку, маленькі стилісти зможуть обрати для неї яскравий одяг та аксесуари. А більше ніж 60 чудових наклейок зроблять процес більш захопливим та ще...

  14,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 100,00 грн.

   Чи знаєте ви, що для гармонійного розвитку дітей потрібна не так педагогіка, як логіка? І що найкраще в житті з дитиною трапляється не завдяки, а всупереч так званому традиційному вихованню?                                                                                                                               

  100,00 грн.
  В наличии
 • 240,00 грн.

  «Кайдашева сім’я» - яскрава повість з життя села Наддніпрянщини у ХІХ столітті. Конфлікти усередині однієї колоритної (але якої ж типової!) родини зображені із гумором, проте добре ставлення до сварливих Кайдашів не перешкоджає автору безжально критикувати суспільний лад, спосіб організації життя громади, поведінку духовенства, які призводять до...

  240,00 грн.
  В наличии
 • 108,00 грн.

  Всі розуміють, як іноді важко вмовити дитину швидко одягнутися на прогулянку, зібрати іграшки, почистити зуби або заправити ліжко. За допомогою плакатів з алгоритмами вам буде набагато легше це зробити, а для дитини щоденні вправи перетворяться на легку гру. Автор - Т.Є. Главацька. Дітям 2-5 років.                          

  108,00 грн.
  В наличии
 • 105,00 грн.

  «Що таке краса?» – книга-білінгва. Діти зможуть прочитати не лише хороший переклад, а й оригінальний текст. Як відомо, це один із особливо дієвих, результативних способів знайомства з іноземною мовою, вивчення та відчуття її. Адже порівняння – ніби ненав’язлива і захоплива гра. Над ілюстраціями до видання працювала американська дизайнерка та художниця...

  105,00 грн.
  В наличии
Показ 1 - 12 из 74 товаров