• 200,00 грн.
  Новое

  Девочка Анита живет с мамой, ходит в школу и видит сны с хомяком. она интерисуется своим ростом, названием различных деревьев, что растут во дворе и многими другими вещами. Однажды, мама рассказывает ей, что такое письма. Анита никогда не писала писем и не имеет адресов своих друзей. Она даже не знает, о чем обычно пишут в письмах, но она непременно бы...

  200,00 грн.
  В наличии
 • 193,00 грн.
  Новое

  Цей великий віммельбух відкриє для вас багато незвичайних історій : жвавий рух у місті чи пригоди відвідувачів зоопарку, гул техніки на будівельному майданчику або лунання оркестру сільського свята. Усюди відбувається щось цікаве! Смішні, барвисті ілюстрації повні різноманітних подій. Кожного разу, відкриваючи цю книгу, ви будете знаходити все нові...

  193,00 грн.
  В наличии
 • 193,00 грн.
  Новое

  Цей великий віммельбух відкриє для вас багато незвичайних історій : жвавий рух у місті чи пригоди відвідувачів зоопарку, гул техніки на будівельному майданчику або лунання оркестру сільського свята. Усюди відбувається щось цікаве! Смішні, барвисті ілюстрації повні різноманітних подій. Кожного разу, відкриваючи цю книгу, ви будете знаходити все нові...

  193,00 грн.
  В наличии
 • 209,00 грн.
  Новое

  Подорож поїздом - це особливий досвід ужитті дитини. Яку інформацію можнадізнатися на залізничному вокзалі? Як знайти потрібну колію та вагон? Куди прямує поїзд? Чим займається машиніст? Короткі історії про подорож поїздом та перша інформація про залізничну дорогу. 

  209,00 грн.
  В наличии
 • 193,00 грн.
  Новое

  Вместе с главными героями Алисой и Оливером ребята будут исследовать затмения, фазы Луны, то, как ее гравитация влияет на нашу планету, узнают о полетазх людей на Луну и многое другое. Удивительные задания и упражнения в конце книги помогут ещё лучше усвоить информацию о Луне и провести интересные эксперименты, используя полученные знания!

  193,00 грн.
  В наличии
 • 193,00 грн.
  Новое

  Вместе с главными героями Алисой и Оливером дети смогут открыть тайны нашей самой ближайшей звезды! Вы сможете найти ответы на все вопросы про Солнце: от его размеров, силы солнечных лучей до солнечного затмения, скорости света и других. Удивительные задания и упражнения в конце книги помогут ещё лучше усвоить информацию о Солнце и провести интересные...

  193,00 грн.
  В наличии
 • 193,00 грн.
  Новое

  Алиса и Оливер исследуют тайны Земли и все, что ее окружает. Начиная с изучения теории Большого взрыва, детям предстоит увлекательное виртуальное путешествие по нашей планете. Вы узнаете много нового о Земле, ее строении, атмосфере и разнообразных формах жизни, населяющих ее. Веселые упражнения в конце книги помогут закрепить полученные знания и провести...

  193,00 грн.
  В наличии
 • 54,00 грн.

  Задум: Наталі Беліно та Ємілі Бомон. Пластилін:Крістель Мекдіан. Фото: Рене Брасар. Книжка для найменьших.

  54,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 75,00 грн.

  Марічка і її друзі знову потрапляють до світу Червоного Короля. Але тепер тут панує таємничий тиран Імператор. Він контролює майже цілий світ. Тільки Зелене Королівство відгородилося від нової цивілізації. Але син Зеленого Короля Перелесник приєднується до бунтівників, які прагнуть скинути владу Імператора.

  75,00 грн.
  В наличии
 • 129,00 грн.

  У лісі живуть туконі.  Одні тримаються поряд зі своїми деревами, інші дбають про звірів або птахів. Хтось стежить за зміною пір року. Всі туконі дуже заклопотані, але це для них не робота.

  129,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 •  Головний герой цієї серії книг — хлопчик Каю — простягає руку допомоги своїм ровесникам та пропонує їм размо рости і розвиватися, пізнавати світ і самих себе, вчитися будувати взаємини з найріднішими людьми. М'яка обкладинка.

  42,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 61,00 грн.

  Ця фантастична повість є алегорією сучасного світу, майбутнього та витоків першого й другого. У світі є все, чого ти хочеш, і все, чого боїшся. Ця невелика книжка аж ніяк не претендує охопити щось більше, ніж одну людську мрію. Тут забагато випадковостей, вигадок, колонаукових нісенітниць і настільки очевидної правди, що інакше, ніж «казка для тих, хто не...

  61,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 129,00 грн.

  Третя книга з серії «Країни Мумі-тролів» – це нові неповторні зустрічі з милим сімейством Мумі-тролів та їхніми багатьма друзями. В книгу увійшли повісті «Невидиме дитятко», «Тато і море», «Наприкінці листопада». Ілюстрації самої ж Туве Янссон. Малюнки Туве Янссон. Для читачів будь-якого віку.

  129,00 грн.
  В наличии
 • 144,75 грн.

  Одна из самых известных историй любви в мире. Для детей 6-12 лет Серия Коллекция сказок

  144,75 грн.
  В наличии
 • 90,00 грн.

  Хоч сміх і не вимірюють у кілограмах, ми запевняємо, що в цій невеличкій книжці вмістилося понад тонну сміху. Щиро сміючись із ліні та не завжди ідеальних вчинків героїв віршів, ти непомітно для себе станеш трошечки кращим.

  90,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 303,75 грн.

  В сборник включены стихи Олега Тарутина из цикла "Что я видел в Эрмитаже?": "Залы античного искусства", "Зал древнего Египта", "Военная галерея 1812 года", "Рыцарский зал".

  303,75 грн.
  В наличии
 • 22,00 грн.

  До набору «Домашние животные» входить 17 англійських слів з транскрипцією на зворотному боці і переклад російською. Лексикон вашого малюка збагатиться такими словами: кролик, курица, гусь, петух, корова, осел, утка, овца, свинья, коза, попугай, лошадь, кот, индюк, собака, хомяк, морская свинка.

  22,00 грн.
  В наличии
 • 74,25 грн.

  В этой красивой книжке впервые на русском языке напечатаны замечательные стихи. Почитайте их, и вам откроется целый мир - озорной и веселый, но и немного грустный. И тогда к любимым именам Самуила Маршака и Корнея Чуковского, Агнии Барто и Бориса Заходера вы добавите еще одно имя - Кадя Молодовская.

  74,25 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 112,00 грн.

  Повість, новела, казка ... Як тільки не називали сучасники Оскара Вайльда його оповідання «Кентервільський привид»! Це прекрасний зразок класичної прози, який входить до золотої колекції світової літератури. І не дарма: твір настільки витончений, що нагадує порцелянову статуетку. Для підлітків.

  112,00 грн.
  В наличии
 • 190,00 грн.

  Культова книжка Антуана де Сент-Екзюпері "Маленький принц" не є новинкою на українському ринку. Маленьке родинне видавництво "Час майстрів" створило власне видання із ілюстраціями Анни Сілівончик. Художниця розповідає, що вона воліла проілюстровати не стільки саму історію, скільки думки, почуття і мрії, викликані і натхнені цією історію.

  190,00 грн.
  В наличии
 • 172,00 грн.

  Агов! Катастрофа! Кішку Пустунку викрадено! Але є надія на її порятунок, адже до справи беруться неперевершені П’єр і Лія, яким під силу розкрити будь-яку таємницю! Пройдіть разом із ними вісім лабіринтів, оминаючи пастки, що їх залишили злочинці, та допоможіть Пустунці якнайшвидше повернутися додому.

  172,00 грн.
  В наличии
 • 20,00 грн.

  У книжці для дітей «Сумна історія» Григорій Фалькович піднімає недитячу проблему – що відчуває малюк у неповній сім’ї. Ілюстрації Світлани Бялас. Для дітей 7-8 років.

  20,00 грн.
  В наличии
 • 245,00 грн.

  Сказки Пушкина - бриллиант чистой воды в сокровищнице русской классической литературы, книга, которая непременно должна быть в доме, где растут дети. Особую ценность этому изданию придают иллюстрации Алексея Дмитриевича Рейпольского. Выполненные в классической манере, они удивительно созвучны тексту гениального поэта. "Что за прелесть эти сказки! Каждая...

  245,00 грн.
  В наличии
 • Первый роман, написанный автором после окончания серии о Гарри Поттере, первый роман, ориентированный на взрослую и подростковую аудиторию.

  235,50 грн.
  В наличии
 • 120,00 грн.

  Найновіше видання у серії «Казки народів світу». Традиції сонячного півострова відображені в цікавих історіях, побудованих за арабською казковою традицією.

  120,00 грн.
  В наличии
 • 45,00 грн.

  Эта добрая сказка — о крохотной, но очень храброй Божьей Коровке, которая вместе со своим другом Кузнечиком хотела спасти Радугу от Вредной Лягушки.

  45,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  2 Обзоры

  Цю кумедну казку у віршах перекладено десятками мов, віддруковано мільйонними накладами. Українських читачів із Груффалом знайомить Віктор Морозов. Для дітей від 3-х до 7-ми років.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.

  Однієї ночі мале Груффалятко пішло до лісу на пошуки Великої Страшної Мишари. Але натомість воно зустріло в лісі малесеньку мишку і... вирішило її з'їсти! Але чекайте, що це? Не землю впала тінь якоїсь величезної, жахливої почвари, і Груффалятко раптом перелякалося. Невже це справді Велика Страшна Мишара? Знайомство з сімейкою Груффало в першій книзі...

  140,00 грн.
  В наличии
 • 185,00 грн.
  1 Обзоры

  Книга у якій  і театр, і лічба, і назви фруктів і днів тижня, а також нескінченне повторення радісних подій. Для дітей від народження  до 5-ти років.

  185,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  1 Обзоры

  Ця пізнавальна та добра книжка створена авторами знаменитого "Груффала". Для дітей від 3-х до 7-ми років.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.
  1 Обзоры

  Коли малий равлик зустрічає кита-горбаня, вони разом вирушають у мандрівку. Мрія равлика здійснилася, адже він ніколи раніше не полишав свого дому. Але чи вдасться равленяті врятувати кита, коли той підпливе надто близько до берега?

  160,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 280,00 грн.
  1 Обзоры

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена "Шукай і знаходь. Тварини". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь птахів, риб та морських ссавців, ссавців, рептилій та амфібій, комах та павукоподібних. Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 230,00 грн.

  Одного разу сонячним днем друзі Мітчо і Себастіан отримують лист від зниклого бургомістра свого маленького, але дуже симпатичного Міста Сонця. А разом з листом — загадкове зернятко, з якого за ніч виростає... Велетенська Грушка! Книжку написав і намалював данський художник і письменник Якоб Мартін Стрід. Дітям від 2 рочків.

  230,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.

  Відьма з котом весело подорожує на мітлі, але вітер зду- ває з неї то капелюха, то бантика, то вириває чарівну паличку! На щастя, троє звірів знаходять її речі. За це вони хочуть пока- татися й собі. Але чи вистачить усім місця? І чи зможуть друзі врятувати відьму від голодного дракона?

  160,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  2 Обзоры

  Історія про зайчика Йозі та його родину, яка даже через сварки любить Йозі більш всього на світі.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 130,00 грн.

  Книжка-відкривайка від творців "Ґруффало" Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера для самих малеьких.

  130,00 грн.
  В наличии
 • 280,00 грн.

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля "Шукай і знаходь на 5-ти континентах". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь в Північній Америці, Південній Америці, в Європі, Африці, Азії, Океанії. Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 130,00 грн.

  Книжка-відкривайка від творців "Ґруффало" Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера для самих малеьких.

  130,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  1 Обзоры

  Яких пригод зазнають Мімбо Джимбо й Мумбо Джумбо в мандрівці понад джунглями, як вони рятують тигренят і як закінчується день, сповнений пригод? Читай про це та багато чого іншого в книжечці данського художника і письменника Якоба Мартіна Стріда, яка тішитиме діток віком від 2 рочків.

  95,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.

  Кудлатий мамонт несе кумедного розмалюка у бентежну подорож крізь лалитий місячним сяйвом первісний ліс, у якому водяться шаблезубий тигр, реготлива гієна, а може навіть - а раптом! - великий злий ведмідь! Чудова книжка-картинка від дворазової воладарки медалі Грінвей "за видатні ілюстрації до дитячих книжок" Емілі Граветт та неповторної Джулії...

  140,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  1 Обзоры

  Джудіт Керр всесвітньо відома письменниця та ілюстраторка, нагороджена орденом Британської імперії. Серія книжок про кицю Мону улюблена британська класика

  95,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.

  Жирафчик Джеральд понад усе мріє танцювати разом із іншими звірятами на Лісовій гулянці. Але ж усім відомо, що жирафи не танцюють... Чи все ж танцюють?!

  160,00 грн.
  В наличии
 • 280,00 грн.

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена  "Шукай і знаходь.   У часи динозаврів. Велика версія".  Шукай і знаходь динозаврів, які панували нашою планетою забагато років тому  Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.
  1 Обзоры

  Нова віршоказка від Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера — Леннона і Маккартні дитячої літератури! «Скільки гидких? — П’ятеро їх! Ось ми йдемо і лякаємо всіх!» Познайомтеся з антилопою гну, бородавочником, гієною, грифом і марабу. Їх називають «п’ятеро гидких». ...Але чи такі вже вони гидкі?

  160,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  2 Обзоры

  Мімбо Джимбо отримує посилку. Те, що прибуло в пачці, спершу стає автом, потім — літаючим апаратом, а згодом — яйцесмажальною машиною… Як гадаєте, чим закінчиться веселий день? книга данського художника і письменника Якоба Мартіна Стріда. Дітям від 2 рочків.

  95,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.
  2 Обзоры

  Динамічна розвовідь про читання, бібліотеки і стосунки між ма- леньким хлопчиком і його дуже незвичайним собакою від незрівняної Джулії Дональдсон і зіркової Сари Оґілві.

  160,00 грн.
  В наличии

Следите за нами в Facebook

О нас

Отличная новость для всех, кто умеет читать!

 «Читариум» – это место, которое дает книгам жизнь и открывает им путь на полки маленьких любителей литературы!

Жизнь книги начинается с издательства, которое дает ей не только одежду в виде красивой обложки, но и богатый внутренний мир, содержащий невроятные истории с интересными персонажами. В Читариуме слились воедино издательство и надежное место, где можно преобрести известные мировые произведения на разных языках по доступной цене. 

Здесь найдется верный друг в облике красочной книги для каждого ребенка, независимо от его возраста, который откроет ему новый и удивительный мир и поможет во всестороннем развитии. 

 У нас можно:

-  читать

-  мечтать

-  играть

-  рисовать

-  участвовать в мастер-классах

Мы собрали для вас все хорошее, чтобы вы могли выбрать лучшее!

Мы открыты для  вас в Харькове на ПРОСПЕКТЕ НЕЗАВИСИМОСТИ, 7

Перекресток ул. Р.Роллана и Б.Чичибабина

каждый день с 10.00 до 19.00