• 182,00 грн.
  Новое

  Дощового дня Олівер знаходить цуценятко на ім’я Патч.Вони стають добрими друзями і чудово граються разом.Та одна думка не йде Оліверові з голови.Він знає:хтось десь шукає цуценя і страшенно сумує за ним.Перед вами зворушлива історія для читання всією родиною.

  182,00 грн.
  В наличии
 • 65,00 грн.

  Два цикли віршів увійшли до нової книжки відомого "здитинілого" поета Івана  Андрусяка.  Книжка-перевертун: з одного боку книжечки - "Чупакабра та інші зайчики", а з іншого - "Усе солодший сад"..Для дітей будь-якого віку, для читання дорослими дітям.

  65,00 грн.
  В наличии
 • 215,00 грн.

  На сторінках книжки Анна Зюсс створила чарівний світ, у якому вмістилося аж 50 казок! Відомі твори братів Грімм і Ганса Крістіана Андерсена, улюблені історії з «Тисячі й однієї ночі»…

  215,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 50,50 грн.

  Тимур Кибиров - лауреат Российской национальной премии "Поэт" (2008), учрежденной Обществом поощрения русской поэзии и присуждаемой за наивысшие достижения в современной русской поэзии. В книгу вошли избранные поэмы Тимура Кибирова.

  50,50 грн.
  В наличии
 • 22,00 грн.

  До набору «Части тела» входить 17 англійських слів з транскрипцією на зворотному боці і переклад російською. Лексикон вашого малюка збагатиться такими словами: голова, губы, ухо, лицо, волосы, шея, нос, рот, глаза, зубы, спина, рука, палец, нога, ладонь, колено, плечо.

  22,00 грн.
  В наличии
 • 143,00 грн.

  Продолжение дневника Адриана Моула, пытающегося жить спокойной сельской жизнью. 

  143,00 грн.
  В наличии
 • 282,00 грн.

  Приключения девочки Дороти и ее верного друга Тото в сказочной стране Оз с иллюстрациями Роберта Ингпена.

  282,00 грн.
  В наличии
 • 141,00 грн.

  Сказка про Еруслана Лазаревича известна на Руси с начала XVII века. Именно тогда ее записали впервые, а до этого рассказы о подвигах тюркского богатыря Рустема, которого еще называли Арасланом, передавались из уст в уста. Дарья Герасимова  проиллюстрировала эту книгу. Для детей от 3 до 5 лет.

  141,00 грн.
  В наличии
 • 260,00 грн.

  Кожен день - це відкриття! Для дітей від 4-х років та їх батьків.Життя в гармонії з собою та світом - запорука успішного розвитку дитини. І це на рідкісний талант, а навичка, яку можна набути. Цей щоденник призначений для спільного заповнення дитиною та батьками. Він грунтується на кількох важливих принципах - любові до природи, свободи творчості, уяві,...

  260,00 грн.
  В наличии
 • 110,00 грн.

  Дебютна книжка шведської письменниці Еллен Карлсон, за яку письменниця отримала найпрестижнішу нагороду Швеції в галузі літератури. Це зворушлива історія про дружбу, самотність, дорослішання й про перші спроби зрозуміти найважливіші речі у житті. Ця книжка про життя семирічних дітей, що радіють життю, сваряться та миряться, бешкетують та сумують. Тут...

  110,00 грн.
  В наличии
 • 103,00 грн.

  Что скрывается за дверцей необыкновенного платяного шкафа и какие приключения ожидают вас и героев волшебной повести "Лев, Колдунья и Платяной шкаф", вы узнаете, прочитав книгу известного английского писателя и ученого Клайва Стейплза Льюиса, описавшего удивительную страну в семи повестях эпопеи "Хроники Нарнии".

  103,00 грн.
  В наличии
 • 111,00 грн.

  Ця книжка є справжньою колискою добрих див, які так щедро дарує дітям українська казка. Цікаві сюжети про мудрих, працьовитих, кмітливих та добрих героїв ілюстровані чудовими малюнками молодої талановитої художниці Катерини Разинькової. Тож розповідь, що плине до читача, виграє всіма барвами, у чому можна переконатися, гортаючи сторінки цієї книжки. Отже,...

  111,00 грн.
  В наличии
 • 191,00 грн.

  Сказка Бориса Заходера. Для детей от 3-х до 7-ми лет.

  191,00 грн.
  В наличии
 • 185,00 грн.
  1 Обзоры

  Книга у якій  і театр, і лічба, і назви фруктів і днів тижня, а також нескінченне повторення радісних подій. Для дітей від народження  до 5-ти років.

  185,00 грн.
  В наличии
 • 124,50 грн.

  Эта книга - бесценная помощь для родителей, у которых только что появился малыш, и для будущих мам. Здесь молодая мама найдет ответы на все вопросы, связанные с уходом за новорожденным. Самые важные вещи вынесены на поля для привлечения внимания и запоминания. Эта книга поможет решить, с какими сложностями мама может справиться сама, а когда нужно...

  124,50 грн.
  В наличии
 • 92,00 грн.

  «Життя Марії» – нова книжка віршів та перекладів Сергія Жадана. Вона містить 80 текстів: 60 віршів самого автора і 20 перекладів поезій Чеслава Мілоша. 

  92,00 грн.
  В наличии
 • 232,00 грн.

   Приключения происходят с Элли и ее друзьями в Волшебной стране.

  232,00 грн.
  В наличии
 • 112,00 грн.

  Збірка оповідань, які цікаво та невимушено навчають дітей бути добрими, співчутливими, хоробрими, допомогати старшим, захищати слабких, любити тварин та багатьох інших важливих речей.

  112,00 грн.
  В наличии
 • 136,00 грн.

  В сборник «Современные писатели – детям» вошли произведения победителей ежегодного литературного конкурса «Новая детская книга». Иллюстрации Карины Тер-Захарянц. Для детей 3 - 7 лет.

  136,00 грн.
  В наличии
 • 116,00 грн.

     Дневничок, который вместе с доктором Комаровским ведут мама и папа, — это очень важная и очень нужная информация: что можно и чего нельзя, что было и что будет, что сделать и с кем встретиться, когда и куда прийти. Конкретные цифры и факты, лекарства и дозы, симптомы и названия болезней, дни рождения и телефоны.

  116,00 грн.
  КУПИТЬ
  Нет в наличии
 • 87,00 грн.

  Перед вами зворушлива історія про хло п чи ка Марка, який переживає втрату вірного пса Плутона. Туга не дає дитині помітити зародження нової дружби, але ма ле нька Ванілька своєю життєрадісністю розтоплює серце хлопчика. Авторка -  Валентина Вздульська. Ілюстрації Інни Черняк.

  87,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  2 Обзоры

  Цю кумедну казку у віршах перекладено десятками мов, віддруковано мільйонними накладами. Українських читачів із Груффалом знайомить Віктор Морозов. Для дітей від 3-х до 7-ми років.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.

  Однієї ночі мале Груффалятко пішло до лісу на пошуки Великої Страшної Мишари. Але натомість воно зустріло в лісі малесеньку мишку і... вирішило її з'їсти! Але чекайте, що це? Не землю впала тінь якоїсь величезної, жахливої почвари, і Груффалятко раптом перелякалося. Невже це справді Велика Страшна Мишара? Знайомство з сімейкою Груффало в першій книзі...

  140,00 грн.
  В наличии
 • 185,00 грн.
  1 Обзоры

  Книга у якій  і театр, і лічба, і назви фруктів і днів тижня, а також нескінченне повторення радісних подій. Для дітей від народження  до 5-ти років.

  185,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  1 Обзоры

  Ця пізнавальна та добра книжка створена авторами знаменитого "Груффала". Для дітей від 3-х до 7-ми років.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.
  1 Обзоры

  Коли малий равлик зустрічає кита-горбаня, вони разом вирушають у мандрівку. Мрія равлика здійснилася, адже він ніколи раніше не полишав свого дому. Але чи вдасться равленяті врятувати кита, коли той підпливе надто близько до берега?

  160,00 грн.
  В наличии
 • 280,00 грн.
  1 Обзоры

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена "Шукай і знаходь. Тварини". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь птахів, риб та морських ссавців, ссавців, рептилій та амфібій, комах та павукоподібних. Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.

  Відьма з котом весело подорожує на мітлі, але вітер зду- ває з неї то капелюха, то бантика, то вириває чарівну паличку! На щастя, троє звірів знаходять її речі. За це вони хочуть пока- татися й собі. Але чи вистачить усім місця? І чи зможуть друзі врятувати відьму від голодного дракона?

  160,00 грн.
  В наличии
 • 230,00 грн.

  Одного разу сонячним днем друзі Мітчо і Себастіан отримують лист від зниклого бургомістра свого маленького, але дуже симпатичного Міста Сонця. А разом з листом — загадкове зернятко, з якого за ніч виростає... Велетенська Грушка! Книжку написав і намалював данський художник і письменник Якоб Мартін Стрід. Дітям від 2 рочків.

  230,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.
  2 Обзоры

  Історія про зайчика Йозі та його родину, яка даже через сварки любить Йозі більш всього на світі.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.

  Тепла і ніжна історія про маленького зайченя, якого дуже любить мама.

  140,00 грн.
  В наличии
 • 130,00 грн.

  Книжка-відкривайка від творців "Ґруффало" Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера для самих малеьких.

  130,00 грн.
  В наличии
 • 280,00 грн.

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля "Шукай і знаходь на 5-ти континентах". Під час гри знайди на картинках людей, тварин або речі, намальовані на сторінках цієї книжки. Пильнуй! Шукай і знаходь в Північній Америці, Південній Америці, в Європі, Африці, Азії, Океанії. Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 130,00 грн.

  Книжка-відкривайка від творців "Ґруффало" Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера для самих малеьких.

  130,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  1 Обзоры

  Яких пригод зазнають Мімбо Джимбо й Мумбо Джумбо в мандрівці понад джунглями, як вони рятують тигренят і як закінчується день, сповнений пригод? Читай про це та багато чого іншого в книжечці данського художника і письменника Якоба Мартіна Стріда, яка тішитиме діток віком від 2 рочків.

  95,00 грн.
  В наличии
 • 140,00 грн.

  Кудлатий мамонт несе кумедного розмалюка у бентежну подорож крізь лалитий місячним сяйвом первісний ліс, у якому водяться шаблезубий тигр, реготлива гієна, а може навіть - а раптом! - великий злий ведмідь! Чудова книжка-картинка від дворазової воладарки медалі Грінвей "за видатні ілюстрації до дитячих книжок" Емілі Граветт та неповторної Джулії...

  140,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  1 Обзоры

  Джудіт Керр всесвітньо відома письменниця та ілюстраторка, нагороджена орденом Британської імперії. Серія книжок про кицю Мону улюблена британська класика

  95,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.

  Жирафчик Джеральд понад усе мріє танцювати разом із іншими звірятами на Лісовій гулянці. Але ж усім відомо, що жирафи не танцюють... Чи все ж танцюють?!

  160,00 грн.
  В наличии
 • 280,00 грн.

  Вперше українською мовою виходить книга Тьєррі Лаваля і Янна Кувена  "Шукай і знаходь.   У часи динозаврів. Велика версія".  Шукай і знаходь динозаврів, які панували нашою планетою забагато років тому  Для дітей від 5-ти до 9-ти років.

  280,00 грн.
  В наличии
 • 160,00 грн.
  1 Обзоры

  Нова віршоказка від Джулії Дональдсон та Акселя Шеффлера — Леннона і Маккартні дитячої літератури! «Скільки гидких? — П’ятеро їх! Ось ми йдемо і лякаємо всіх!» Познайомтеся з антилопою гну, бородавочником, гієною, грифом і марабу. Їх називають «п’ятеро гидких». ...Але чи такі вже вони гидкі?

  160,00 грн.
  В наличии
 • 95,00 грн.
  2 Обзоры

  Мімбо Джимбо отримує посилку. Те, що прибуло в пачці, спершу стає автом, потім — літаючим апаратом, а згодом — яйцесмажальною машиною… Як гадаєте, чим закінчиться веселий день? книга данського художника і письменника Якоба Мартіна Стріда. Дітям від 2 рочків.

  95,00 грн.
  В наличии

Следите за нами в Facebook

О нас

Отличная новость для всех, кто умеет читать!

 «Читариум» – это место, которое дает книгам жизнь и открывает им путь на полки маленьких любителей литературы!

Жизнь книги начинается с издательства, которое дает ей не только одежду в виде красивой обложки, но и богатый внутренний мир, содержащий невроятные истории с интересными персонажами. В Читариуме слились воедино издательство и надежное место, где можно преобрести известные мировые произведения на разных языках по доступной цене. 

Здесь найдется верный друг в облике красочной книги для каждого ребенка, независимо от его возраста, который откроет ему новый и удивительный мир и поможет во всестороннем развитии. 

 У нас можно:

-  читать

-  мечтать

-  играть

-  рисовать

-  участвовать в мастер-классах

Мы собрали для вас все хорошее, чтобы вы могли выбрать лучшее!

Мы открыты для  вас в Харькове на ПРОСПЕКТЕ НЕЗАВИСИМОСТИ, 7

Перекресток ул. Р.Роллана и Б.Чичибабина

каждый день с 10.00 до 19.00